stopy

Zadbaj o stopy swoich klientów latem!

Jesteś kosmetyczką? A może posiadasz własny salon urody? Jeżeli tak, to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Podpowiemy Ci jak wzbogacić swoją ofertę o zabiegi, które pokochają i potrzebują wszystkie kobiety, a także męskie grono odwiedzające nasz gabinet! Zwłaszcza w okresie letnim, każdy z nas chce, żeby jego stopy prezentowały się pięknie na plaży, basenie, czy podczas wakacyjnych spacerów w sandałach. Czy wiesz jak odpowiednio zadbać o stan stóp swoich klientów?

Niejednokrotnie klient przychodząc na zabieg pedicure kosmetycznego kwalifikuje się na zabieg podologiczny. Chcąc zadbać w specjalistyczny sposób o stopy klientów, wymagane jest od nas posiadanie odpowiednich umiejętności i wiedzy z zakresu budowy i fizjologii kończyn dolnych i znajomości mechanizmu i funkcjonowania całego ludzkiego organizmu. Jeżeli chciałabyś poszerzyć swoją ofertę gabinetową o zabiegi podologiczne koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Podologia – szkolenie

W Broadway Beauty oferujemy Ci szkolenia z dziedziny podologii. Po skończonych kursach będziesz posiadać wiedzę, która umożliwi ci diagnozowanie i leczenie różnego rodzaju chorób stóp i paznokci. Wiedza ta obejmuje informacje z zakresu budowy skóry i jej przydatków, tkanek miękkich, układu kostnego. Oprócz opracowywania zmian , zdobędziesz wiedzę o prawidłowej profilaktyce i pielęgnacji stóp, aby odpowiednio pokierować klientem i zaproponować mu odpowiednią terapię. Rola podologa jest nieoceniona i często pacjent po wieloletnim borykaniu się z danym problemem, wychodzi z gabinetu z ogromną ulgą .
Szkolenia, które umożliwią Ci zdobycie kwalifikacji do wykonywania specjalistycznego pedicure to :

  • Ortonyksja
  • Implanty podologiczne
  • Klamry podologiczne
  • Podologia dla początkujących
  • Podologia dla początkujących poziom rozszerzony
  • Badania mykologiczne i bakteriologiczne & Brodawki wirusowe
  • Pedicure podologiczny
  • Ortozy i odciążenia & rekonstrukcja płytki paznokciowej

Przeprowadzanie tego rodzaju usług bez odpowiedniego wykształcenia jest niedopuszczalne, ponieważ może prowadzić do poważnych uszkodzeń ciała i pogorszenia stanu stóp. Warto więc zainwestować w siebie, aby Twoi klienci mieli pewność, że są obsługiwani przez najwyższej klasy specjalistów.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenia podologiczne w Broadway Beauty to edukacja na najwyższym poziomie. Kursy obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych ekspertów, którzy w jak najlepszy sposób przekażą Ci swoją wiedzę, triki i sposoby na jak najlepszą pracę. Dodatkowo zyskujesz stałe wsparcie. Nawet po zakończeniu szkolenia, możesz kontaktować się z naszymi specjalistami w celu uzyskania porady. Jeżeli chcesz, dowiedzieć się więcej o edukacji w naszej placówce zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Zalety wynikające z ukończenia kursu

Podologia jest dziedziną prężnie rozwijającą się, która wymaga ciągłego poszerzania swoich kwalifikacji. W gabinetach przybywa coraz więcej klientów borykających się ze stanami patologicznymi w obrębie stóp. Nasze szkolenia wyróżniają się profesjonalizmem oraz wielogodzinną praktyką. Po ukończeniu kursów z zakresu podologii staniesz się specjalistą, który poprawi kondycję oraz stan stóp swoich klientów poprzez profilaktyczną opiekę oraz korekcję błędów wynikających z niewłaściwych praktyk. Dzięki odbytym szkoleniom w Broadway Beauty nabędziesz odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, które będą na wagę złota podczas diagnozy Twoich klientów.

Paulina Guzdaj