stopy

Zadbaj o stopy swoich klientów latem!

Jesteś kosmetyczką? A może posiadasz własny salon urody? Jeżeli tak, to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Podpowiemy Ci jak wzbogacić swoją ofertę o zabiegi, które pokochają i potrzebują wszystkie kobiety, a także męskie grono odwiedzające nasz gabinet! Zwłaszcza w okresie letnim, każdy z nas chce, żeby jego stopy prezentowały się pięknie na plaży, basenie, czy podczas wakacyjnych spacerów w sandałach. Czy wiesz jak odpowiednio zadbać o stan stóp swoich klientów?

Niejednokrotnie klient przychodząc na zabieg pedicure kosmetycznego kwalifikuje się na zabieg podologiczny. Chcąc zadbać w specjalistyczny sposób o stopy klientów, wymagane jest od nas posiadanie odpowiednich umiejętności i wiedzy z zakresu budowy i fizjologii kończyn dolnych i znajomości mechanizmu i funkcjonowania całego ludzkiego organizmu. Jeżeli chciałabyś poszerzyć swoją ofertę gabinetową o zabiegi podologiczne koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Podologia – szkolenie

W Broadway Beauty oferujemy Ci szkolenia z dziedziny podologii. Po skończonych kursach będziesz posiadać wiedzę, która umożliwi ci diagnozowanie i leczenie różnego rodzaju chorób stóp i paznokci. Wiedza ta obejmuje informacje z zakresu budowy skóry i jej przydatków, tkanek miękkich, układu kostnego. Oprócz opracowywania zmian , zdobędziesz wiedzę o prawidłowej profilaktyce i pielęgnacji stóp, aby odpowiednio pokierować klientem i zaproponować mu odpowiednią terapię. Rola podologa jest nieoceniona i często pacjent po wieloletnim borykaniu się z danym problemem, wychodzi z gabinetu z ogromną ulgą .
Szkolenia, które umożliwią Ci zdobycie kwalifikacji do wykonywania specjalistycznego pedicure to :

  • Ortonyksja
  • Implanty podologiczne
  • Klamry podologiczne
  • Podologia dla początkujących
  • Podologia dla początkujących poziom rozszerzony
  • Badania mykologiczne i bakteriologiczne & Brodawki wirusowe
  • Pedicure podologiczny
  • Ortozy i odciążenia & rekonstrukcja płytki paznokciowej

Przeprowadzanie tego rodzaju usług bez odpowiedniego wykształcenia jest niedopuszczalne, ponieważ może prowadzić do poważnych uszkodzeń ciała i pogorszenia stanu stóp. Warto więc zainwestować w siebie, aby Twoi klienci mieli pewność, że są obsługiwani przez najwyższej klasy specjalistów.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenia podologiczne w Broadway Beauty to edukacja na najwyższym poziomie. Kursy obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych ekspertów, którzy w jak najlepszy sposób przekażą Ci swoją wiedzę, triki i sposoby na jak najlepszą pracę. Dodatkowo zyskujesz stałe wsparcie. Nawet po zakończeniu szkolenia, możesz kontaktować się z naszymi specjalistami w celu uzyskania porady. Jeżeli chcesz, dowiedzieć się więcej o edukacji w naszej placówce zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Zalety wynikające z ukończenia kursu

Podologia jest dziedziną prężnie rozwijającą się, która wymaga ciągłego poszerzania swoich kwalifikacji. W gabinetach przybywa coraz więcej klientów borykających się ze stanami patologicznymi w obrębie stóp. Nasze szkolenia wyróżniają się profesjonalizmem oraz wielogodzinną praktyką. Po ukończeniu kursów z zakresu podologii staniesz się specjalistą, który poprawi kondycję oraz stan stóp swoich klientów poprzez profilaktyczną opiekę oraz korekcję błędów wynikających z niewłaściwych praktyk. Dzięki odbytym szkoleniom w Broadway Beauty nabędziesz odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, które będą na wagę złota podczas diagnozy Twoich klientów.

Paulina Guzdaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Lista oczekujących We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.