Beauty

Wirtualny Kongres Beauty powraca – co czeka Was tym razem?

Global Beauty Congress to najważniejsze wydarzenie 2021 roku. II edycja konferencji zaskoczy Was jeszcze większą dawką wiedzy a także ciekawostek ze świata Beauty. Do grona ekspertów dołączyli najwyższej klasy światowi eksperci, którzy na co dzień swoją wiedzą dzielą się na największych międzynarodowych wydarzeniach. Nie zabraknie również grona specjalistów z naszego rodzimego podwórka. Tak jak ostatnio czeka na Was ogromne spektrum tematów, od kosmetycznych nowości, przez marketing branżowy aż po naukowe spotkania z kadrą lekarską. Zgłębiaj świata beauty bez wychodzenia z domu! Wystarczy smartfon, tablet, laptop lub inne urządzenie z dostępem do internetu

Tak było w lutym

Pierwsza konferencja Global Beauty Congress odbyła się początkiem lutego. Podczas dwóch dni internetowych wykładów na żywo, odbyły się aż 22 seminaria prowadzone przez 18 najlepszych w swoim fachu ekspertów z całego świata, w których uczestniczyło kilka tysięcy słuchaczy. Zadowolenie uczestników konferencji bez wątpienia było ogromne, czego dowodem są opinie i komentarze zamieszczone na platformach internetowych.

 • “Dziękuje za tak inspirujące spotkania, było warto, wszystkie wykłady były na najwyższym poziomie”
 • “Ogrom wiedzy w jednym miejscu, czegoś takiego jeszcze nie było, i to wszystko bez wychodzenia z domu, jestem wprost zachwycona”
 • “Wow, jestem mile zaskoczona poziomem wydarzenia, obsługa techniczna na 5+, wszystko super zorganizowane, wykłady ciekawe i wartościowe, czekam na kolejną konferencję”
 • “Wykłady online rewelacyjne, łatwy dostęp do transmisji, w razie jakichkolwiek pytań szybka i fachowa pomoc. Uczestniczyłam w 3 wykładach, każdy z nich był super. Jestem zadowolona, oby więcej takich wydarzeń”

Oczywiście tym razem na uczestników konferencji czeka jeszcze większa dawka wiedzy i zupełnie nowa tematyka. Jesteście ciekawi?

II edycja GBC – dołączysz?

Podczas kwietniowej konferencji, która odbędzie się w dniach 10-11 dowiesz się przede wszystkim wszystkiego o kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnym, trychologii, podologii, onkokosmetologii, neurokosmetologi, stylizacji rzęs i wielu innych dziedzinach. Do grona naszych ekspertów dołączyły największe autorytety świata Beauty m.in dr Sebastian Torres – Światowej klasy doktor nauk medycznych, Oksana Martynenko – Wiodąca artystka PMU w Europie, Dr Rinat Sitanovich -Światowej sławy chirurg plastyczny, Dr Philippe Hamida-Pisal – ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej a także Paulina Pastuszak – niekwestionowana ekspertka w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci oraz wiele innych równie wykwalifikowanych wykładowców.

Wśród wykładów pojawią się tematy takie jak

 • Rola peptydów w filozofii slow-aging
 • OMG “Kaszmirowe” brwi. Technika maszynowa/włoskowa.
 • Niechirurgiczny lifting nosa: od wypełnienie po zmniejszenie.
 • Błędy w cenniku – jak uniknąć biznesowego samobójstwa w salonie manicure?
 • Aspekty zdrowotne stylizacji rzęs
 • Męska stylizacja brwi/
 • Różne osobowości klientów w salonie Beauty
 • Soft Lips czyli naturalne podkreślenie czerwieni wargowej
 • Oś mózg-skóra. Wspomaganie terapii stresu oksydacyjnego

 

Nie może Cię zabraknąć. Wybierz interesujące Cię wykłady i ucz się od najlepszych. Czekają Cię niezapomniane godziny pełne inspiracji, pasji, wiedzy i nowych możliwości.
Do zobaczenia w Kwietniu!

.