Warsztaty Perfect Brows&Lips

Warsztaty Perfect Brows&Lips – I am ink!

Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w branży beauty jest nieodłącznym elementem samorozwoju. Dzięki temu poziom Twoich umiejętności i doświadczenie zawodowe nieustannie wzrasta, co przekłada się na codzienną pracę. Jeżeli chcesz być cały czas na czasie, znać najnowsze techniki pracy oraz nowości ze świata beauty, powinnaś koniecznie uczestniczyć w różnego rodzaju eventach branżowych, konferencjach oraz warsztatach.

W związku z tym Broadway Beauty przez cały czas daje Wam ogrom możliwości rozwoju! Tym razem wychodzimy do wszystkich osób głodnych wiedzy z propozycją warsztatów Brows&Lips. Jest to idealne wydarzenie zarówno dla osób, które wykonują już makijaż permanentny i chcą podwyższyć swoje kwalifikacje, jak również dla osób początkujących..

Gdzie? Kiedy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcemy, aby każda chętna osoba mogła uczestniczyć w warsztatach bez żadnych przeszkód. Dlatego też wydarzenie odbędzie się w aż trzech różnych lokalizacjach i terminach. Dzięki temu będziesz mogła z łatwością dopasować event do swojego kalendarza.

Warsztaty odbędą się w terminach:

  •  14.08.2020 Gdańsk
  • 25.09.2020 Poznań
  •  28.09.2020 Katowice

Warsztaty Perfect Brows&Lips – program

W trakcie trwania warsztatów skupimy się na najważniejszych kwestiach, dzięki którym wykonywane przez Ciebie zabiegi będą zawsze na najwyższym poziomie.

Program wydarzenia obejmuje:

  •  przedstawienie nowych pigmentów i urządzeń marki I am ink!
  • Ombre brows – aspekty techniczne
  • Pigmentacja ust – aspekty techniczne
  • Kolorymetria- ćwiczenia i pokazy.

Podczas naszego spotkania skupimy się głównie na aspektach technicznych podczas wykonywania makijażu permanentnego brwi oraz ust. Dzięki temu twoje umiejętności przejdą na najwyższy poziom. To doskonała okazja dla wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy borykają się z różnymi przeszkodami. Jeżeli masz problem z osadzaniem się pigmentu, dobór odpowiedniego koloru wciąż stanowi dla Ciebie trudność, chcesz skrócić czas pigmentacji, praca na aktualnych parametrach nie przynosi zadowalającego rezultatu to idealne warsztaty dla Ciebie. Doświadczona kadra szkoleniowców marki I am ink! pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dodatkowo poznasz najnowsze techniki pigmentacji oraz będziesz miała możliwość przetestowania naszego urządzenia I am Ink! Podczas warsztatów przewidziane są również dodatkowe atrakcje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Poznaj markę I am ink!

I am ink! to najlepsza jakość i bezpieczna pigmentacja. Barwniki I am Ink! pmu to efekt długoletniej i skrupulatnej pracy najlepszych specjalistów z branży Beauty. Najwyższej jakości formuła barwników do brwi, oczu oraz oczu to idealne i szybkie nasycenie kolorem już po pierwszej pigmentacji. Kolory pozostają na wiele lat i są bezpieczne pod względem składu chemicznego.

Dlaczego I am ink!?
Pigmenty do makijażu permanentnego I am Ink to niezawodne produkty, które od lat z powodzeniem wykorzystywane są przez najlepszych specjalistów w dziedzinie makijażu permanentnego.. Dzięki pięknym i intensywnym odcieniom produkty są cenione przez najlepszych linergistów , a bezpieczny skład produktu sprawia, że zdobyły one zaufanie wielu specjalistów z dziedziny pigmentacji. I am Ink to gwarancja doskonałego i długotrwałego efektu.

Szeroka gama kolorów
Życie bez kolorów było by zbyt smutne. Na szczęście jest i am ink! pmu. Szeroka paleta odcieni umożliwia dobór idealnego koloru do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Wśród preparatów I am Ink znajdziecie m.in. piękne soczyste czerwienie, modne kolory nude, cukierkowe i brudne róże oraz wiele innych. Koniecznie zapoznaj się z całą ofertą kolorów. Wielką zaletą tych pigmentów są wyraziste i intensywne odcienie, dzięki którym w zależności od koloru można uzyskać wyraźny lub naturalny efekt makijażu.

Warsztaty – dlaczego warto wziąć udział?

Warsztaty Perfect Brows&Lips to przede wszystkim ogromna dawka wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej, która z pewnością wpłynie pozytywnie na Twoją codzienną pracę. Szkolenia będą prowadzone przez najlepszych ekspertów, dzięki czemu zyskasz okazję nauki od prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Na warsztatach nie zabraknie także nowości ze świata beauty, które pomogą Ci poznać aktualne trendy w makijażu permanentnym. Nasze wydarzenie to także spotkanie ze wspaniałymi ludźmi i pasjonatami piękna, dzięki którym spędzisz miło czas, nawiążesz nowe znajomości i przyjaźnie.

Nie może cię zabraknąć! Zapisz się już dziś. Koszt warsztatów to jedyne 800 zł. W tej cenie otrzymujesz nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także aż 5 pigmentów I am ink o pojemności 10ml.