urządzenie do makijażu permanentnego

Urządzenia do makijażu permanentnego

I am ink! PMU  – Moc i Precyzja

Urządzenia do makijażu permanentnego i am ink! pmu shine oraz shadow charakteryzują się dużą mocą pracy igły oraz precyzją wkłucia bez względna gęstość i twardość skóry. W wyniku tego minimalizuje się urazy i krwawienie. Mocne i precyzyjne wejście igły w głąb skóry, sprawia, że uzyskujemy równą, nie poszarpaną linię nakłuć. Zastosowana w rękojeści innowacyjna technologia zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy urządzenia, pomimo zróżnicowanej struktury skóry. Dzięki temu w skórze zostaje więcej pigmentu, a czas gojenia po zabiegu jest zdecydowanie skrócony.

Tradycyjne urządzenia do makijażu permanentnego powodują efekt uginania się skóry pod naporem igły podczas nakłucia oraz efekt ciągnięcia skóry do góry podczas wychodzenia igły. Zbyt mała częstotliwość pracy igły oraz zbyt słaba moc sprawiają, że igła za każdym razem ma poważny problem z pokonaniem naturalnego oporu skóry. Podczas zabiegu igła uszkadza powierzchnię skóry, powodując obfite krwawienie, które wypłukuje pigment ze skóry.

tradycyjna maszynka do makijażu permanentnego

 

 

Rękojeść do makijażu permanentnego w naszych urządzeniach posiada innowacyjny system napędowy, który zwiększa siłę nakłucia igły o ponad 50% oraz zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy urządzenia pomimo zróżnicowanej struktury skóry. Dzięki temu, igła może precyzyjnie wkłuć się w skórę bez względu na jej gęstość i twardość. Mocne i precyzyjne wejście igły w głąb skóry sprawia,że uzyskujemy równą, nieposzarpaną linię nakłuć. W wyniku tego minimalizuje się urazy i krwawienie, a w skórze zostaje więcej pigmentu.  Dzięki i am ink! PMU czas gojenia po zabiegu jest zdecydowanie krótszy.

maszynka do makijażu permanentnego i am ink! PMU

 

Więcej koloru

Odpowiednio zaprojektowany kształt ostrza igły SECURE umożliwia wprowadzenie podczas nakłucia aż do 50 % więcej barwnika. Precyzja ostrzenia do 1 mikrona oraz specjalnie dobrana elastyczność igły, zapewniają bardzo precyzyjne punktowe wkłucie, nie raniąc skóry i nie powodując nadmiernego krwawienia. Dzięki temu więcej barwnika zostaje w skórze, ponieważ nie jest wypłukiwany poprzez krwawienie.

Kartridże SECURE do makijażu permanentnego dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, pozwalają osiągnąć niespotykaną dotąd precyzję. W skórze zostaje zdecydowanie więcej pigmentu a zabieg jest praktycznie bezbolesny.

SECURE to pierwsze na świecie kartridże, które są produkowane w dwóch odmianach: z igłami akupunkturowymi oraz z igłami tradycyjnymi. Innowacyjne zastosowanie igieł akupunkturowych w kartridżach sprawia, że praca techniką akupunkturową jest od teraz nie tylko niezwykle precyzyjna, ale również bezpieczna.

Technologia PROTECT (patent procedowany) utrzymuje igłę w sterylnej czystości oraz minimalizuje efekt cofania się barwnika i krwi do rękojeści. Tym samym ogranicza możliwość zakażenia podczas zabiegu. Praca z kartridżami SECURE spełnia wszystkie wymogi zapowiadanych przez Ministerstwo Zdrowia przyszłych regulacji prawnych, dotyczących bezpieczeństwa wykonywania makijażu permanentnego.

Prace nad kartridżem SECURE trwały blisko 5 lat. Czas ten potrzebny był na przetestowanie najlepszych rozwiązań w zakresie:

  • kształtu ostrza igły,
  • technologii ostrzenia,
  • twardości/ elastyczności igły,
  • przepływu barwnika,
  • bariery higienicznej,
  • mechaniki elementu sprężynującego,
  • budowy linii produkcyjnej.

 

Najwyższa jakość i precyzja to nasze priorytety. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii osiągnęliśmy poziom, który umożliwia produkcję poszczególnych części kartridża z dokładnością do 0,01 milimetra. Przekłada się to na najwyższą jakość i precyzję pracy.

Kartridże SECURE zostały w pełni opracowane przez polskich inżynierów i są produkowane oraz sterylizowane w Polsce.

kartridże do makijażu permanentnego

Bezpieczeństwo

Naszą misją jest promowanie bezpiecznych dla zdrowia koncepcji zabiegowych, urządzeń i technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie urządzenia i systemy do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Nieustannie pracujemy również nad rozwiązaniami, które podnoszą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach.

Makijaż permanentny to wielka odpowiedzialność. W trakcie zabiegu przerywa się ciągłość skóry i może dojść do krwawienia. Dlatego też w kartridżach SECURE zastosowaliśmy technologię PROTECT (patent procedowany). Utrzymuje ona igłę w sterylnej czystości oraz minimalizuje efekt cofania się barwnika i krwi do rękojeści. Tym samym ogranicza możliwość zakażenia podczas zabiegu. Dla zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w blistry z certyfikatem medycznym (CE) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu.

Dbamy o każdy szczegół – do produkcji kartridży używamy medycznej stali nierdzewnej (igły) oraz certyfikowanego plastiku medycznego (korpusy kartridży). Materiały te są odporne na działanie składników chemicznych zawartych w barwnikach do makijażu permanentnego. Dzięki temu wykluczamy niebezpieczeństwo zaimplantowania cząsteczek metalu i plastiku do skóry podczas zabiegu.

Zobacz ofertę kolorów od i am ink! PMU
Pigmenty do makijażu Permanentnego i am ink! PMU