Szkoła Policealna

Jaką szkołę wybrać po liceum?

Szkoła Policealna – Skończyłaś szkołę średnią i nie wiesz co dalej? Półmetek wakacji to idealny moment na podjęcie decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki edukacji. Jeżeli interesujesz się branżą beauty i chcesz związać swoją przyszłość z kosmetologią, zapraszamy do Broadway Beauty! Dzięki nam rozwiniesz skrzydła i osiągniesz szczyty swoich możliwości.

Chcący pomóc Ci w podjęciu tej ważnej życiowej decyzji, jaką jest wybór szkoły policealnej, przygotowaliśmy kilka informacji, dzięki którym będziesz mogła lepiej poznać naszą ofertę. W artykule przedstawimy również możliwości, jakie oferuje Ci placówka Broadway Beauty.

Szkoła Policealna w Broadway Beauty – czy warto?

W ostatnich latach branża beauty to zdecydowanie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarczych w Polsce. Tytuł kosmetyczki otwiera drzwi do świata piękna i daje ogrom możliwości. Dzięki naszej szkole zdobędziesz:

 • Tytuł Technika Usług Kosmetycznych.
 • Wiedzę i umiejętności dotyczące pielęgnacji skóry twarzy, ciała, dłoni i stóp.
 • Poznasz techniki stylizacji i wizażu.
 • Nauczysz się kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej oraz zdrowotnej.

 

W pełni wyposażone sale dydaktyczne, nowoczesny sprzęt, profesjonalne kosmetyki oraz doświadczona kadra – to wszystko da Ci odpowiedni start, aby zaistnieć w świecie kosmetycznym.

Co oferuje Szkoła Policealna?

 • Nowoczesny system nauki – Wiedzę książkową zamieniamy na przystępnie podaną wiedzę teoretyczną, popartą doświadczeniem i praktyką.
 • Sprawny i szybki przebieg nauki – Nie zapychamy czasu niepotrzebnymi wykładami. Praktyki zawodowe realizujemy w Naszej placówce szkoleniowej.
 • Bezproblemowa komunikacja – Dzięki Blended learning – innowacyjnej metodzie nauki, opartej o potrzeby różnych osobowości, każdy słuchacz w Naszej szkole opanuje angielski używany w branży beauty.
 • Język Migowy – Jesteśmy jedyną szkołą kosmetyczną w Polsce, która uczy języka migowego. Ponieważ profesjonalizm to również obsługa każdego klienta na najwyższym poziomie.

 

W Broadway Beauty masz do wyboru aż 4 specjalizacje. Na 3 semestrze Technikum Usług Kosmetycznych słuchacz indywidualnie wybiera specjalizację, dzięki której uzyska dodatkowe kwalifikacje w zawodzie. Co więcej, oferujemy dofinansowanie dla słuchaczy, którzy dojeżdżają do szkoły powyżej 100 km.

To tylko niektóre z wielu zalet, jakie posiada szkoła policealna BB. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, zachęcamy do zapoznania się z artykułem Szkoła Policealna Broadway Beauty – wszystko, co musisz wiedzieć.

Co oferuje Collage BB?

Collage w Broadway Beauty to kolejna z możliwości edukacyjnych, jaką oferuje Broadway Beauty. Jest to roczna szkoła nauk kosmetologicznych, gdzie rodzą się profesjonaliści. Krok po kroku do Mistrza. Uczymy i przede wszystkim prowadzimy przez świat piękna. Oferta Collage’u jest bardzo szeroka, dzięki czemu będziesz mogła wybrać najlepszy kierunek nauczania dobrany indywidualnie do Twoich zainteresowań i potrzeb.

 • Dla Kogo? – Oferta skierowana jest zarówno do osób zaraz po szkole średniej jak i dla tych na dalszych etapach zawodowych
 • Co Otrzymujesz? – Autoryzację do świadczenia usług. Międzynarodowy certyfikat. Dyplom ukończenia szkoły oraz skrypty edukacyjne
 • System Nauki – Wygodny tryb zaoczny pozwalający na wykonywanie swojego zawodu podczas nauki specjalizacji

 

Jeżeli chcesz poznać kierunki i szczegóły oferty Collage’u BB, zachęcamy do zapoznania się z artykułem Collage BB – idealny pomysł na rozpoczęcie przygody w świecie beauty

Dlaczego warto wybrać Broadway Beauty?

W Broadway Beaty sama wybierasz kierunek edukacji! Zarówno w szkole policealnej, jak i collage’u posiadamy szeroką ofertę specjalizacji i kierunków kształcenia. Nie narzucamy Ci sztywnych ram. Uczysz się tego, co chcesz. Co najważniejsze, edukacja odbywa się pod okiem najlepszych w swoim fachu ekspertów. Dzięki temu masz pewność, że zdobyta przez Ciebie wiedza będzie na najwyższym poziomie i umożliwi Ci samodzielną pracę z klientem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej placówki? Zapraszamy na naszą stronę https://broadwaybeauty.pl/.