Szkoła Policealna

Szkoła Policealna Broadway Beauty w pigułce

Szkoła policealna – końcówka lata, to już ostatni dzwonek na wybór dalszej ścieżki edukacji. Zastanawiasz się jaką szkołę wybrać po liceum? W Broadway Beauty z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli marzysz o byciu kosmetyczką, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zostań technikiem usług kosmetycznych i rozpocznij z nami swoją wielką przygodę w świecie beauty.

Z tego artykułu dowiesz się:

 1. Jak wygląda nauka w szkole policealnej BB?
 2. Szkoła kosmetyczna BB – co nas wyróżnia?
 3. Jakie specjalizacje oferuje Broadway Beauty?
 4. Co zyskuje po ukończeniu szkoły policealnej?
 5. Jak zapisać się do szkoły policealnej?
 6. Gdzie i jak odbywają się zajęcia?

Jak wygląda nauka w szkole policealnej BB?

Branża Beauty to jedna z najszybciej rozwijających się branży w Polsce. Tytuł kosmetyczki otwiera drzwi do świata piękna i daje ogrom możliwości. Dzięki naszej szkole uzyskasz tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Podczas nauki zdobędziesz przede wszystkim wiedzę i umiejętności dotyczące pielęgnacji skóry twarzy, ciała, dłoni i stóp. Poznasz techniki stylizacji i wizażu. Nauczysz się kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej oraz zdrowotnej. W pełni wyposażone sale dydaktyczne, nowoczesny sprzęt, profesjonalne kosmetyki oraz doświadczona kadra – to wszystko da Ci odpowiedni start, aby zaistnieć w świecie kosmetycznym.

Szkoła kosmetyczna BB – co nas wyróżnia?

 • Nowoczesny system nauki – Wiedzę książkową zamieniamy na przystępnie podaną wiedzę teoretyczną, popartą doświadczeniem i praktyką.
 • Doskonała organizacja czasu – Nie zapychamy czasu niepotrzebnymi wykładami, a praktyki zawodowe realizujemy w naszej placówce szkoleniowej.
 • Innowacyjna nauka języka – Dzięki Blended learning – innowacyjnej metodzie nauki, opartej o potrzeby różnych osobowości, każdy słuchacz w naszej szkole opanuje angielski używany w branży beauty.
 • Język migowy – Jesteśmy jedyną szkołą kosmetyczną w Polsce, która uczy języka migowego. Ponieważ profesjonalizm to również obsługa każdego klienta na najwyższym poziomie.
 • Bogate wyposażenie sal lekcyjnych – Placówki BB spełniają najwyższe standardy edukacyjne, nauka odbywa się na najwyższej jakości nowoczesnym sprzęcie w specjalnie wyposażonych salach.
 • Programy lojalnościowe – Podejmując naukę w BB zyskujesz rabaty na kolejne szkolenia i kursy. Dodatkowo otrzymasz od nas zniżkę na zakup sprzętów wykorzystywanych podczas nauki.
 • Pomoc – nasi trenerzy zawsze chętnie służą swoją pomocą, nawet po zakończeniu nauki. W razie potrzeby odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Oferujemy także pomoc w założeniu własnej działalności
 • Oferty pracy – Broadway Beauty oferuje także stanowiska pracy dla najlepszych kursantów.

Jakie specjalizacje oferuje Broadway Beauty?

Na 3 semestrze Technikum Usług Kosmetycznych słuchacz indywidualnie wybiera specjalizację, dzięki której uzyska dodatkowe kwalifikacje w zawodzie.

 • Podolog – specjalista w zakresie leczenia i pielęgnacji stóp.
 • Brows Master – specjalista w zakresie stylizacji i pielęgnacji brwi
 • Linergista – specjalista w zakresie makijażu permanentnego
 • Stylista rzęs – specjalista w zakresie przedłużania, zagęszczania i pielęgnacji rzęs

 

Jeżeli któraś specjalizacja przykuwa Twoją szczególną uwagę, zapraszamy na naszą stronę Szkoła policealna – specjalizacje. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne i szczegółowe informacje na temat programu nauczania, charakterystyki zawodu oraz systemu nauki.

Pamiętaj, że w naszej szkole nie ma ograniczeń! Możesz wybrać nawet kilka specjalizacji, a my z pewnością dopasujemy tryby ich ukończenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy tu dla Ciebie, zawsze działamy na Twoją korzyść.

Co zyskuje po ukończeniu szkoły policealnej?

Broadway Beauty to profesjonalna placówka szkoleniowa, która posiada przede wszystkim wszystkie niezbędne uprawnienia umożliwiające wykonywania działalności edukacyjnej.

Dzięki temu po ukończeniu nauki w BB zyskujesz:

 • Świadectwo ukończenia szkoły policealnej z tytułem: Technik usług kosmetycznych
 • Międzynarodowy dyplom w języku angielskim
 • Europass: zawodowy paszport potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

 

Po ukończeniu naszej szkoły uzyskasz oczywiście tytuł Technika usług kosmetycznych oraz dodatkowy dyplom potwierdzający Twoje umiejętności w danej specjalizacji.

Szkoła Policealna – gdzie i jak odbywają się zajęcia?

Jesteśmy dla Ciebie w całej Polsce! Nasze placówki szkoleniowe znajdują się w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Dzięki temu możesz wybrać idealną lokalizację dla siebie. Nauka w szkole policealnej Broadway Beauty zaczyna się już we Wrześniu. Pamiętajże to ostatni moment na zapisy. Chcesz dowiedzieć się więcej. Napisz do nas na Facebooku, Instagramie, mailu lub zadzwoń. Zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie.