Super Rabat dla stałych klientów

Z programem lojalnościowym się opłaca! Korzystaj z naszych szkoleń aby otrzymać dodatkowy rabat. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę, z której możesz zyskać nawet 30% zniżki.

Doceniamy to, że jesteście z nami i wybieracie nasze szkolenia więcej niż jeden raz! Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalne obniżki, które są skierowane dla naszych stałych kursantów.

Jak to działa?

To bardzo proste! Im więcej szkoleń u nas zdobywasz tym więcej zyskujesz! Rabat zostaje naliczony już od drugiego szkolenia.

NASZA PIRAMIDA LOJALNOŚCIOWA 

5%    drugie szkolenie

10%  trzecie szkolenie

15%  czwarte szkolenie

20%  piąte szkolenie

25%  szóste szkolenie

30%  każde następne

*do rabatu nie wliczają się szkolenia łączone

Kto może skorzystać z programu lojalnościowego?

Każdy kto chce:

  • zdobywać wiedzę
  • zdobywać doświadczenie
  • rozwijać swoje umiejętności

Szukasz odpowiedniego szkolenia dla Siebie? Zobacz naszą pełną ofertę i korzystaj z Super Rabatów.

Jeżeli interesuje Cię więcej niż jedno szkolenie i chcesz by Twoja ścieżka edukacyjna się jeszcze bardziej rozwijała, skorzystaj z naszej promocyjnej piramidy lojalnościowej i przenieś swoją karierę na wyższy poziom. Przekazujemy ogromną dawkę wiedzy i przygotowujemy do prowadzenia własnego biznesu. Korzystając z naszej oferty oddajesz się w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Po każdym ukończonym szkoleniu otrzymujesz certyfikat w języku polskim, angielskim oraz zaświadczenie MEN. Twoja przygoda nie kończy się wraz z otrzymaniem certyfikatu. Pozostajemy w stałym kontakcie z absolwentami i służymy dobrą radą korzystając z naszej całej wiedzy.

Rabat lojalnościowy to zniżka, która pozwoli Ci na jeszcze więcej możliwości.

Pamiętaj najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie.  Zapraszamy do naszych placówek już TERAZ!

Zadaj pytanie
Oceń nas!