Raj nad Odrą, BB Wrocław

Zapraszam Was serdecznie do mojego małego świata. Mam na imię Ola jestem menagerem Broadway Beauty Wrocław. Przedstawię Wam moje miejsce pracy.

Broadway Beauty Wrocław, Raj nad Odrą

Broadway Beauty Wrocław to centrum szkoleniowe specjalizujące się w szkoleniach z zakresu stylizacji oprawy oka, makijażu permanentnego, masażu Kobido i zabiegów iniekcyjnych, zlokalizowane w centrum Wrocławia. Nasza placówka i jej nowoczesne wnętrza pozwalają na organizację szkoleń dla kameralnych grup jak i dużych wydarzeń specjalnych. To jedyne centrum szkoleniowe do którego przypłyniesz również tramwajem wodnym.

Uśmiech, który Cię wita

Niezwykłą atmosferę miejsca tworzy zgrany kobiecy zespół, który dba o najwyższą jakość usług i Wasze zadowolenie. Nasza codzienność to organizacja szkoleń; przygotowywanie harmonogramów, współpraca z modelkami. Dbałość o produkty i sprzęty szkoleniowe. Każdy poranek zaczynamy od planowania działań przy aromatycznej filiżance kawy. Wspólnie omawiamy bieżące problemy i podział zadań. O wszystkie aspekty troszczą się nasze mistrzynie organizacji Gosia i Sandra, które spotkacie w dziale obsługi klienta. To tutaj znajduje się serce i centrum logistyczne placówki. Do kreatywnych zadań zespołu należy opieka nad profilem social media, gdzie możecie bliżej Nas poznać. Dziewczyny zajmują się profesjonalnym doradztwem produktowo – szkoleniowym, obsługą sklepu internetowego i naszej stacjonarnej hurtowni w której kupicie wiele perełek produktowych;

  • hennę pudrowa i produkty do stylizacji brwi i rzęs marki Mayamy które przylatują do Nas, aż z dalekiej Moskwy
  • profesjonalne produkty do pielęgnacji gabinetowej włoskiej marki Beauty Spa uzupełnione
    o kosmetyki do pielęgnacji domowej, którą bezwzględnie pokochałyśmy
  • szeroka gama produktów do makijażu permanentnego Permanent World
  • ampułki do mezoterapii igłowej marki Suisselle, czy duży wybór stymulatorów tkankowych

Wszystkie dostępne w naszym sklepie preparaty wykorzystywane są w ramach naszych szkoleń, gdzie możecie się przekonać o ich najwyższej jakość.

Nasi trenerzy

Główne szkoleniowe stery należą do Martyny i Magdy które przeszkoliły już szerokie grono kursantów. W swojej codziennej pracy wykorzystują swoje długoletnie doświadczenie w pracy kosmetologa. Dziewczyny nieustannie poszerzają swoją wiedzę i kwalifikacje szkoląc się z najnowszych technik pracy w swoich specjalizacjach.
Magda jest ekspertem z zakresu zabiegów iniekcyjnych i laserowych. Jej konikiem jest mezoterapia igłowa, która w jej rękach przestaje budzić strach nawet bardzo wrażliwych klientek. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, a z jej usług i konsultacji możecie skorzystać u Nas również podczas wizyty gabinetowej.
Martyna to specjalistka stylizacji oprawy oka oraz manualnych technik masażu twarzy. Kursanci pod jej nadzorem uczą się technik niezwykłego japońskiego masażu Kobido, architektury i koloryzacji brwi. Kolorymetria i perfekcyjny rysunek brwi to jej specjalność.
Makijaż Permanentny to specjalizacja Justyny, to na jej szkoleniach powstają piękne pudrowe brwi, kreski na powiece i soczyste pigmentacje ust. Jeśli marzysz o rozpoczęciu przygody z makijażem permanentnym, Justyna z przyjemnością wprowadzi Cię w ten świat. Pod jej okiem nauczysz się wielu technik pigmentacji, poznasz specjalistyczny sprzęt. Justyna pomoże skompletować Ci Twój pierwszy zestaw lingeristki.
Dwa razy w miesiącu nasz zespół wspiera Piotr, który zaprasza Was na szkolenia z Body Piercingu na których poznacie techniki przekłuć brwi, nosa, ucha czy języka. Na jego kursy przyjeżdżają do Nas osoby z całej Polski.

Najsmaczniejsze ciastka nad Odrą

Codziennie pod czujnym okiem naszych trenerów kursanci nabywają nowe umiejętności i doświadczenia. Każdy dzień dla Nas to inspirujące spotkania, nasi kursanci to wspaniałe osoby realizujące swoje marzenia. Cieszymy się obserwując ich rozwój i sukcesy.
Mam ogromne szczęście pracować z zespołem który każdego dnia zaraża motywacją i pozytywną energią. Pomimo, że każda z Nas jest inna to wspólnie tworzymy zgrany wspierający się zespół który spędza razem czas również po godzinach pracy 😊
Serdecznie zapraszamy Cię do Naszego odwiedzenia naszego miejsca, i obiecujemy nikogo nie wypuścimy bez pysznej kawy i słodkości 🍩☕

Zadaj pytanie
Oceń nas!