Poznajmy się – Natalia Kowalewska, Poznań

Natalia KowalewskaNatalia Kowalewska – Doświadczony kosmetolog, wykładowca i trener. W zawodzie pracuje od ponad 15 lat. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni, a także Akademii Morskiej na kierunku Menedżer Produktu Kosmetycznego. Kosmetologia to jej pasja. Uczestniczka wielu szkoleń, sympozjów, wykładów i webinarów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności.  Uwielbia pracę z ludźmi. Od prawie trzech lat dzieli się swoją wiedzą w lubońskiej placówce Broadway Beauty, będąc trenerem z zakresu podologii, kosmetologii i kosmetyki białej. Do wszystkich kursantów stara się podchodzić indywidualnie i zapewnić im wsparcie merytoryczne po ukończonym szkoleniu. Jak mówi “Największą satysfakcją jest powrót moich kursantów na kolejne szkolenia, to daje mi siłę napędową do działania, samorozwoju oraz poczucie, że jestem we właściwym miejscu”.

Wykształcenie

Natalia Kowalewska ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni z tytułem kosmetolog/ podolog. Do jej bogatego portfolio kursów i szkoleń można zaliczyć także:

  • przedłużanie rzęs metodami 1:1, 2/3d, 2-8d
  • szkolenia produktowe firm np. arosha, peel mission, dermalogica, neoglis, rejuvi, image skin care
  • szkolenia praktyczne Bloomea, mezoterapia MesoGunem, liczne szkoelnia z zakresu stylizacji paznokci, depilacji, oxybrazji
  • szkolenie z makijażu permanentnego metodą cienia brwi, kreski usta
  • szkolenie z makijażu permanentnego metodą microblading
  • 4 szkolenia z zakresu wypełnień kwasem hialuronowym

Szkolenia:

  • Mezoterapia igłowa
  • zastosowanie hialuronidazy
  • podologiczne rozszerzone
  • szkolenie z zakresu najnowszych metod stylizacji brwi Brow Stylist

Dlaczego branża beauty?

“Przede wszystkim daje niesamowite możliwości ciągłego rozwoju. Ciągle mam szansę poznawać nowe procedury zabiegowe, nowe techniki pracy oraz zupełnie inne zabieg niż dotychczas. Ta praca nie daje się nudzić. Co jeszcze? Praca z ludźmi- bardzo lubię kontakt z klientem. Mimo tego że nie zawsze jest łatwo ponieważ są różne sytuacje z którymi musimy sobie w tej pracy na co dzień radzić (jak np. klienci konfliktowi/ roszczeniowi) nie wyobrażam sobie siedzenia za biurkiem 8 godzin dziennie. Moim zdaniem każdy kontakt z trudnym klientem kształtuje naszą osobowość, zmusza do analizy sytuacji co z czasem procentuje w dalszych kontaktach z takimi klientami W większości przypadków jednak praca ta daje bardzo dużo satysfakcji, kiedy klienci wracają z uśmiechem na ustach i umawiają kolejne wizyty to najlepszy dowód na to, że jest się we właściwym miejscu

Cele zawodowe

Natalia stawia przede wszystkim na dalszy rozwój. Chciałaby rozpocząć kolejny kierunek studiów. Jej marzeniem jest także otworzenie salonu pod własnym nazwiskiem.

Największy powód do dumy

Zapytana o swoje największe sukcesy Natalia odpowiada “Cieszą mnie sukcesy moich kursantek. Najbardziej dumna jestem z tego, jak rozwijają skrzydła i same osiągają sukcesy w życiu zawodowym. A jeżeli chodzi stricte o mnie, to uważam że moje największe osiągnięcia są jeszcze przede mną.”