Eliza Hertig

Poznajmy się – Eliza Hertig, Poznań

Eliza HertigEliza Hertig – technik usług kosmetycznych i dyplomowana mistrzyni w zawodzie kosmetyczka. Branżą Beauty zajmuje się już od 6 lat. Została wyróżniona na arenie międzynarodowej uzyskując certyfikat ProArtist Microblading & Pmu Associaton. Absolwentka rocznej szkoły makijażu permanentnego Broadway Beauty. Linergistka z zamiłowania i pasji. Uwielbia tworzyć metamorfozy swoich klientek i to najbardziej napędza ją do rozwijania swoich umiejętności! Finalistka Mistrzostw Polski TOP PMU w kategorii Grand Master. Jej artykuły branżowe ukazały się w magazynie Forever. Na co dzień swoją wiedzą dzieli się ze słuchaczami jako trener a także iwykładowca z zakresu makijażu permanentnego w Broadway Beauty Poznań.

Eliza Hertig – wykształcenie

Eliza Hertig ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego Broadway Beauty. Uzyskała także tytuły takie jak:

  • Technik usług kosmetycznych
  • Mistrz w zawodzie kosmetyczka.

Dlaczego branża beauty?

“Od najmłodszych lat wykazywałam umiejętności manualne. W związku z tym zajęcia z plastyki były moimi ulubionymi! W gimnazjum dostałam swój pierwszy zestaw do robienia paznokci i tak już zostało! Dusza artystki i makijaż permanentny uważam, że to połączenie idealne. Branże beauty uwielbiam przede wszystkim  za możliwość tworzenia metamorfoz kobiet, dodawania im za pomocą teoretycznie zwykłych zabiegów- pewności siebie. Często nie zdajemy sobie sprawy jak poprawą kształtu brwi czy ust jesteśmy w stanie poprawić nastrój drugiej kobiecie.”

Cele zawodowe marzenia

Dalsze rozwijanie swoich umiejętności to dla Elizy absolutny priorytet zawodowy. Jak sama mówi “ Aktualnie stawiam przede wszystkim na ciągły rozwój, każdy dzień to dla mnie nowe wyzwanie. Mam nadzieje że przyszłość przyniesie ich jeszcze więcej, co pozwoli mi na nieustanny rozwój”

Największy powód do dumy

Eliza zapytana o swoje największe osiągnięcie zawodowe i największy powód do dumy  odpowiada “ Na chwile oboecną moją największą dumą jest zdecydowanie uzyskanie tytułu Pro Artist a także praca w charakterze trenera oraz wykładowcy w Rocznej Szkole Makijażu Permanentnego”

Eliza Hertig – galeria prac

Eliza Hertig Eliza Hertig