Mezoterapia

Pomóż swoim klientkom pozbyć się cellulitu. Mezoterapia igłowa – szkolenie

Cellulit to bezapelacyjnie największa zmora większości kobiet na świecie! Zdesperowane panie próbują walczyć z nim na tysiąc sposobów, jednak większość z nich nie daje oczekiwanych rezultatów. Co wtedy? To idealny moment dla Ciebie i Twojego salonu! Zaproponuj swoim klientom usługę mezoterapii igłowej. Miliony kobiet na całym świecie pokochało ten zabieg i jego zniewalające efekty. Spraw by Twoje klientki nareszcie pozbyły się niechcianej skórki pomarańczowej. Dzięki temu zyskasz grono stałych klientek, które po udanym zabiegu przyprowadzą do Ciebie nowych interesantów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym jest mezoterapia igłowa,
  • jak w prosty sposób zdobyć kwalifikacje uprawniające do wykonywania tego rodzaju usługi.
  • poznasz efekty tego zabiegu

Mezoterapia – co to jest?

Mezoterapia igłowa to idealny sposób na walkę z cellulitem. Podczas zabiegu do głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej wprowadzane są preparaty przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Mają one działanie lipolityczne, drenujące, a także poprawiające ukrwienie i pobudzenie skóry do regeneracji. Należą do nich m.in. kofeina, l-karnityna, fofatydyloholina mające udokumentowane działanie w walce z cellulitem. Zabiegi należy wykonywać w serii w odstępach 3-6 tygodni w ilości dobieranej indywidualnie do problemu.

Efekty mezoterapii

Mezoterapia igłowa pozwala przede wszystkim na rozbicie komórek tłuszczowych, przyspiesza ich spalanie oraz usuwanie z organizmu. Jest to zabieg, dzięki któremu znacząco poprawia się wygląd skóry oraz ubywa centymetrów w obwodzie. Zabieg jest bardzo szybki do przeprowadzenia, co znacznie wpływa na komfort klienta.

Dlaczego warto mieć ten zabieg w swoim salonie?

Zabieg ten jest jedną z najbardziej pożądanych usług kosmetycznych w ostatnim czasie. Każdy nowoczesny i profesjonalny salon urody powinien mieć go w swojej ofercie. Podnosi on znacząco poziom salonu i pokazuje, że pracuje w nim doświadczony i wykwalifikowany personel. Mezoterapia, dzięki swojej popularności przyciągnie do Twojego studia szereg nowych klientek, które marzą o idealnym i gładkim ciele bez efektu skórki pomarańczowej. Cellulit jest problemem, który zawsze był, jest i będzie, dlatego masz pewność, że sława tego zabiegu nie przeminie. Dzięki temu ruch w Twoim salonie znacząco wzrośnie, a co za tym idzie, zyskasz nowe źródło dochodu.

Mezoterapia igłowa – szkolenie

Broadway Beauty to placówka szkoleniowa z długoletnim doświadczeniem, współpracująca tylko i wyłącznie z najlepszymi ekspertami beauty. Dzięki temu masz pewność, że nabyte podczas szkolenia umiejętności będą zawsze na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się dwa warianty tego kursu:

  1. Mezoterapia igłowa
  2. Mezoterapia igłowa i lipoliza iniekcyjna

Nasi specjaliści nauczą Cię jak profesjonalnie i bezpiecznie wykonywać mezoterapię, tak aby każdorazowo uzyskać pożądany przez klienta efekt.

Szkolenia obejmują część teoretyczną, w której szczegółowo przedstawiona zostanie charakterystyka zabiegu oraz przeciwwskazania. Uczestnicy zapoznają się z urządzeniem, preparatami do zabiegu oraz technikami aplikacyjnymi. W części praktycznej przewidziano natomiast zabieg pokazowy, realizowany przez szkoleniowca. Następnie uczestnicy będą samodzielnie wykonywać mezoterapię mikroigłową na modelkach, pod okiem szkoleniowca.

W Broadway Beauty zyskujesz pewność, że uczysz się od najlepszych, dzięki czemu wiedza, którą zdobędziesz, będzie w pełni wystarczająca do późniejszej samodzielnej pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej placówce? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!