Perfekcyjna laminacja brwi z zestawem Long Term Brow Perm

Laminacja to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w branży beauty. Pokochało go miliony kobiet, na całym świecie.  W Polsce szczyt swojej popularności osiągnął w 2020 r.  To absolutny must-have każdego nowoczesnego i profesjonalnego salonu kosmetycznego. Chcesz dowiedzieć się jak poprawnie wykonać ten zabieg i jakich kosmetyków użyć? Zapraszamy do naszego artykułu.

Laminacja brwi – co to jest?

Laminacja brwi to zabieg mający na celu odpowiednie ułożenie i ukierunkowanie brwi. Podczas tego zabiegu włoski poddaje sie działaniu preparatów, które zmieniają ustawienie mostków siarczkowych, a tym samym kierunku ich wzrostu. Głównym celem tego zabiegu jest przede wszystkim idealne ułożenie i ukierunkowane brwi. Dodatkowo szczególną zaletą jest trwałość, ponieważ efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni.
Po zabiegu zawsze stosuje się preparat wzmacniający i stymulujący włosy do wzrostu, co pozwala na utrzymanie włosa w dobrej kondycji. Dzięki swoim właściwościom zabieg kieruje się również do mężczyzn.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg ten dedykuje się osobom, które mają problem z niesfornymi, trudnymi do ułożenia włoskami. Dzięki laminacji brwi jesteśmy w stanie optycznie poszerzyć łuk brwiowy u osób ze zbyt cienko wyregulowanymi brwiami. Idealnie sprawdzi się również u osób, które mają szeroki łuk brwiowy, nadając mu lekkości i harmonii.

Jak poprawnie wykonać laminację brwi?

Wbrew pozorom zabieg laminacji nie jest tak straszny jak mogłoby się wydawać. Najlepiej pokazuje to niespełna 6 minutowy film instruktażowy umieszczony na naszym kanale YouTube.

Perfekcyjna laminacja brwi z zestawem Long Term Brow Perm

W opisie pod filmem znajdziesz także linki do wszystkich produktów niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu.

Laminacja brwi – zacznij od szkolenia

Oczywiście film instruktażowy może stanowić doskonałe wsparcie przy pracy lub uzupełnienie Twojej dotychczasowej wiedzy. Jednak aby w pełni świadomie wykonywać laminację, swoją przygodę zacznij od szkolenia. Zdobądź wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która umożliwi Ci samodzielne wykonywanie zabiegów kosmetycznych w zakresie laminacji oraz regulacji brwi z użyciem specjalistycznych preparatów do stylizacji brwi marki Mayamy Innovator Cosmetics. Utrzymuj wysoką jakość obsługi, korzystając z preparatów kosmetycznych o odpowiedniej renomie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkolenia Laminacja brwi i farbka