Mezoterapia

Nowy rok, nowa ja! Najlepsze sposoby na piękne ciało.

Początek roku to dla większości czas realizacji nowych planów, celów i wyzwań. Wśród kobiet najczęściej padającym postanowieniem noworocznym jest zrzucenie zbędnych kilogramów, zadbanie o formę czy przejście na dietę. Tak było, jest i zapewne będzie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Każda z nas marzy o pięknej figurze, lecz często do realizacji tych celów brakuje nam motywacji. Nowy rok, traktujemy jak czystą kartkę, nowy początek, w którym walczymy o lepsze ja.

Obecne obostrzenia i pandemia koronawirusa wcale nie ułatwiają nam tej już i tak trudnej misji, jaką jest odchudzanie. W związku z tym przybywamy z pomocą! W tym artykule przedstawimy Ci 3 skuteczne sposoby stosowane w walce o zgrabne ciałko. Nie martw się, mimo zamkniętych siłowni i tak dasz radę zrobić formę życia. Oczywiście pamiętaj, że zabiegi i odpowiednia pielęgnacja to nie wszystko. Może ona jedynie wspomagać proces odchudzania, dlatego zadbaj o zdrową dietę i domową aktywność fizyczną.

Najlepsze zabiegi wspomagające odchudzanie to

1.Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg, wykonywany w celu pozbycia się cellulitu, blizn, rozstępów i zmarszczek. Przeprowadza się ją także w przypadku łysienia w celu stymulacji wzrostu włosów oraz przy nadmiarze tkanki tłuszczowej. Zabieg ten swoje działanie opiera na dwutlenku węgla wstrzykiwanego do odpowiedniej tkanki. Brzmi strasznie? Nie ma się czego bać. Metoda ta jest bezbolesna i nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest to zabieg bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów. Organizm człowieka w naturalny sposób wydala CO2, dlatego też inwazyjność zabiegu jest prawie zerowa. Wstrzyknięty do tkanki dwutlenek węgla przy podaniu bezpośrednim działa dwufazowo – biomechanicznie i mechanicznie. Jest to ważne w trakcie planowania zabiegu i zależy od problemu oraz okolicy zabiegowej.

Szybki i prosty zabieg, który sprawi, że raz na zawsze pozbędziesz się niechcianej pomarańczowej skórki, ciesząc się nienaganną figurą.

2. Lipoliza iniekcyjna – modelowanie sylwetki

Lipoliza iniekcyjna, to nic innego jak likwidowanie tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki. Polega na podaniu zastrzyków z substancji, która następnie powoduje rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia substancji powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolniony z nich tłuszcz przechodzi do krwi. Stąd trafia do wątroby, gdzie się rozkłada i ostatecznie wydala z organizmu.Innowacyjna metoda redukcji tłuszczu przeznaczona jest głównie dla osób, które mają problem z nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak np.  podbródek, pośladki, biodra, brzuch itp. Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie pozbyć się tłuszczu to zabieg idealny dla Ciebie.

Bezapelacyjnie do najważniejszych zalet tego zabiegu należy bezinwazyjna, szybka i bezbolesna poprawa wyglądu klienta. Lipoliza iniekcyjna redukuje tłuszcz nagromadzony w miejscach, które są trudne do odchudzenia w naturalny sposób. Zabieg poprawia wygląd brzucha, ud, bioder, podbródka oraz pośladków. Pomaga to zwalczyć większość kompleksów, co przekłada się na komfort psychiczny i pewność siebie.

3. Mezoterapia igłowa – cellulit

Mezoterapia igłowa to idealny sposób do walki z cellulitem. Podczas zabiegu wprowadza się do głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej preparaty przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, działające lipolitycznie, drenująco, a także poprawiające ukrwienie i pobudzenie skóry do regeneracji. Należą do nich min. kofeina, l-karnityna mające udokumentowane działanie w walce z cellulitem. Zabiegi należy wykonywać w serii w odstępach 3-6 tygodni w ilości dobieranej indywidualnie do problemu.

Zabieg ten jest skierowany do osób, które mają problem z miejscową nadwyżką tkanki tłuszczowej. Bardzo często występuje problem ze zrzuceniem cellulitu w takich lokalizacjach jak:

  • brzuch,
  • podbródek,
  • ramiona,
  • wewnętrzne strony ud,
  • biodra
  • miejsce nad kolanami.

Mezoterapia igłowa pozwala przede wszystkim na rozbicie komórek tłuszczowych, przyspiesza ich spalanie oraz usuwanie z organizmu. Jest to zabieg dzięki któremu znacząco poprawia się wygląd skóry oraz ubywa centymetrów w obwodach. Zabieg jest bardzo szybki do przeprowadzenia, co znacznie wpływa na komfort klienta. Dużą zaletą zabiegu jest również szybki powrót do codziennej aktywności.

Pamiętaj, że dobre samopoczucie w dużej mierze zawdzięczamy dobremu wyglądowi. Zadbaj o siebie już teraz. Wejdź w nowy rok ze świeżą energią do działania. Sprawdź naszą ofertę zabiegową i zacznij ten rok jak najlepiej.