Makijaż permanentny szkolenia

Makijaż permanentny szkolenia – poznaj naszą ofertę

Posiadasz zdolności manualne i wyczucie piękna?  Chcesz zostać linergistką i związać swoją przyszłość z makijażem permanentnym? A może jako doświadczony specjalista chcesz poszerzyć swoje horyzonty, zyskać przewagę nad konkurencją i poznać nowe techniki pigmentacji?

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś „tak” na któreś z powyższych pytań, oznacza to, że trafiłeś w dobre miejsce. W poniższym artykule przedstawimy Ci naszą szeroką ofertę kursów i szkoleń z tej dziedziny. Dowiesz się także, co zyskujesz wybierając Broadway Beauty.

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż  permanentny inaczej nazywany także makijażem trwałym to zabieg pigmentacji (podkreślenia) ust, oczu i brwi.  Polega on na wprowadzeniu  pod  skórę specjalnych barwników, które umieszczane są w drugiej lub trzeciej warstwie naskórka. Proces tego zabiegu jest bardzo zbliżony do tatuowania, jednak jedną zasadniczą różnicą jest, głębokość pigmentacji.  W przypadku makijażu permanentnego jest to ok. 0,3-0,5 mm, natomiast podczas tatuowania jest to około 2 mm.

Poprawnie wykonany makijaż  permanentny podkreśla piękno kobiecej  urody, a także doskonale  maskuje  wszystkie niedoskonałości  takie jak blizny, przebarwienia, czy plamy pigmentacyjne.

Oferta szkoleń w Broadway Beauty

W naszej placówce oferujemy szereg szkoleń z zakresu makijażu permanentnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadamy kursy zarówno dla osób, zaczynających dopiero swoją przygodę z pigmentacją, jak również dla doświadczonych linergistek chcących wejść na wyższy poziom. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poniższej przedstawiamy listę wszystkich szkoleń z tej dziedziny

Makijaż permanentny brwi

Najchętniej wybierana przez klientki pigmentacja to właśnie pigmentacja brwi. Zabieg ten cieszy się ogromnym powodzeniem, a z roku na rok jego popularność wzrasta w zdumiewającym tempie. W naszej ofercie znajdziesz trzy poziomy szkoleń, wybierz interesujący Cię kurs, kliknij jego nazwę i sprawdź szczegóły.

Poziom początkujący

Poziom zaawansowany

Poziom ekspert

Szkoła Policealna

Makijaż permanentny ust

W ostatnich latach makijaż permanentny ust stał się prawdziwą gwiazdą w świecie beauty, można śmiało stwierdzić, że swoją popularnością dorównuje on już pigmentacji brwi. Coraz więcej klientek decyduje się na tego rodzaju zabieg, dlatego nie może zabraknąć go również w Twoim salonie. Wybierz odpowiedni poziom i sprawdź szczegóły.

Poziom początkujący

Poziom zaawansowany

Poziom ekspert

Makijaż permanentny szkolenia

Makijaż permanentny oczu

Ten rodzaj pigmentacji wymaga dużej precyzji i staranności. Nasze szkolenia nauczą Cię jak bezpiecznie i prawidłowo wykonywać makijaż permanentny powieki górnej i dolnej.

Poziom zaawansowany

Poziom ekspert

Makijaż permanentny szkolenia

Makijaż permanentny szkolenia – Pakiety

Nie musisz ograniczać się do pojedynczych szkoleń. W Broadway Beauty przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pakiety łączące w sobie kilka rodzajów pigmentacji, dzięki czemu nie będziesz musiała decydować czy chcesz nauczyć się makijażu permanentnego brwi, ust czy oka.

Poziom podstawowy

Poziom zaawansowany

Makijaż permanentny w BB – pozostałe szkolenia

Wśród oferty szkoleń z zakresu makijażu permanentnego, oprócz standardowej pigmentacji znajdują się także inne kursy, które stanowią dopełnienie całej dziedziny. Wśród nich znajduje się np. Mikropigmentacja skóry głowy, Makijaż permanentny perfekcyjny rysunek, usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu oraz wiele innych. Przekonaj się sam i sprawdź naszą pełną ofertę.

Dlaczego Broadway Beauty?

Broadway Beauty to ośrodek szkoleniowy z długoletnim doświadczeniem, który współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi ekspertami z całej Polski. W BB tworzymy rodzinę, zależy nam, aby każdy czuł się tu jak w domu. Przyjacielskie relacje sprawiają, że nawet po zakończeniu edukacji pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami. Nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze służymy dobrą radą i opinią.

Co najważniejsze posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikat RIS – Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Jesteśmy także Placówką Kształcenia Ustawicznego Wydajemy Zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Certyfikaty ukończenia nauki w naszej placówce są wydawane bardzo rzetelnie. Nie przyznajemy ich, jeśli kursant nie nabędzie odpowiednich umiejętności. Jeżeli otrzymasz od nas dokument ukończenia nauki zdobędziesz tym samym możliwość doszkolenia całkowicie za darmo.

Dodatkowo nauka odbywa się na najwyższej jakości nowoczesnym sprzęcie, który po zakończeniu szkolenia możesz zakupić w promocyjnej cenie. Dotyczy to także produktów wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów szkoleniowych.

Jeżeli zainteresowały Cię nasze szkolenia, lub masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu.

a