Lifting rzęs – zabieg dla nowoczesnych kobiet

Uniesione, podkręcone i wydłużone rzęsy, bez konieczności stosowania zalotki… to niewątpliwie marzenie każdej z Nas. Lifting rzęs – to dzięki temu zabiegowi, możesz cieszyć się efektem „sztucznych rzęs”, przy pomocy ich naturalnego podkreślenia.

Lifting rzęs - nowoczesny zabieg dla nowoczesnych kobiet

Lifting rzęs – na czym polega zabieg?

Zabieg liftingu rzęs to aplikacja specjalistycznych preparatów, które mają za zadanie zmienić strukturę włosa. Dzięki czemu, przy pomocy silikonowych wałeczków, jesteśmy w stanie na nowo zdefiniować wygląd rzęs. Efekty zabiegu są natychmiastowe, rzęsy stają się maksymalnie podkręcone, uniesione od nasady, optycznie wydłużone oraz pogrubione. Nieodzownym elementem liftingu, jest aplikacja henny żelowej na rzęsy, która jeszcze mocniej wyeksponuje osiągnięty efekt. Musimy jednak pamiętać, że w trakcie wykonywania zabiegu, w okolicy oka, należy zachować szczególną ostrożność. W związku z tym, nakładając poszczególne preparaty, konieczne jest ścisłe stosowanie się do zaleceń producenta.

Przykładowe efekty

Uwaga- o tym warto pamiętać !

Zwróćmy uwagę, iż przed przestąpieniem do zabiegu, należy poinformować klienta o przeciwwskazaniach do jego wykonania, dzięki czemu jesteśmy w stanie uniknąć lub znacznie ograniczyć niepożądane skutki takie jak np. alergia.

Klucz do sukcesu – czyli odpowiednie przygotowanie rzęs.

Prawidłowe przygotowanie rzęs przed zabiegiem stanowi jego najważniejszy etap. To właśnie od tego zależy efekt końcowy, który jesteśmy w stanie uzyskać. Dlatego też, przed przystąpieniem do aplikacji preparatów, pamiętaj o następujących zasadach:

  • demakijaż okolicy oka oraz rzęs- dokładne usunięcie makijażu oraz zanieczyszczeń, to klucz do sukcesu. Pamiętaj, aby stosować preparaty pozbawione olejków (unikaj płynów dwufazowych), gdyż te mocno natłuszczają rzęsy, co znacznie ogranicza działanie substancji stylizujących.
  • precyzyjne odtłuszczenie rzęs przy pomocy primera lub specjalistycznego szamponu, pozwoli jeszcze mocniej zintensyfikować działanie płynu ondulującego i utrwalającego, od którego zależy końcowy efekt zabiegu.

Przestrzeganie powyższych procedur pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędu podczas liftingu, który mógłby skutkować brakiem lub zminimalizowaniem efektu.

Lifting rzęs - nowoczesny zabieg dla nowoczesnych kobiet

Lifting rzęs, a pielęgnacja pozabiegowa – czyli co zrobić, aby cieszyć się efektem jak najdłużej?

Aby efekt pięknie podkreślonych rzęs utrzymał się nawet do 8 tygodni, warto przestrzegać kilku prostych zasad.

Szczególnie w pierwszej dobie po zabiegu, należy pamiętać by:

  • ograniczyć pocieranie rzęs,
  • unikać moczenia rzęs oraz okolic oczu,
  • nie stosować płynów dwufazowych do demakijażu oraz tłustych kremów w okolice oczu,
  • unikać kontaktu z parą wodną,
  • zrezygnować z korzystania z sauny, solarium oraz basenu,
  • nie stosować maskary oraz cieni do powiek.
Lifting rzęs - nowoczesny zabieg dla nowoczesnych kobiet

Lifting rzęs to, idealna alternatywa dla kobiet, które chcą podkreślić swoje spojrzenie w naturalny sposób. To odpowiednie rozwiązanie na wakacje, by nie musieć się martwić o to, iż pod wpływem wysokiej temperatury oraz wody, nasz tusz stworzy pod okiem nieestetyczny „efekt pandy”. Dzięki zabiegowi liftingu, nawet najbardziej niesforne rzęsy zostaną ujarzmione i sprawią, że Twoje spojrzenie stanie się wyjątkowe.

Oktawia Zygmunt
Szkoleniowiec Broadway Beauty

Lifting rzęs - nowoczesny zabieg dla nowoczesnych kobiet

Karolina Noworyta