Kosmetologia Estetyczna

Kosmetologia Estetyczna szkolenia- poznaj naszą ofertę

Kosmetologia Estetyczna szkolenia – Chcesz zacząć swoją wielką przygodę w świecie kosmetologii estetycznej? A może Twoim celem jest zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie dotychczasowej wiedzy? Broadway Beauty to doskonałe miejsce zarówno dla osób początkujących jak i ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.  W poniższym artykule przedstawimy Ci naszą szeroką ofertę kursów i szkoleń z dziedziny kosmetologii estetycznej. Dowiesz się także, co zyskujesz wybierając Broadway Beauty.

Dlaczego Kosmetologia Estetyczna?

Niewątpliwie kosmetologia estetyczna jest przede wszystkim jedną z najpopularniejszych dziedzin w branży beauty. Z roku na rok, zabiegi te cieszą się coraz większą sławą, w związku z czym zapotrzebowanie rynku na specjalistów z tej sfery znacząco wzrasta. Klientki gorączkowo poszukują salonów urody, które w swojej ofercie posiadają zabiegi takie jak np. mezoterapia, modelowanie i powiększanie ust, wolumetria twarzy czy lipoliza iniekcyjna. Popularność tych zabiegów w obecnych czasach jest tak ogromna, że nie może zabraknąć ich w Twoim gabinecie. Poszerzając swoje umiejętności o usługi z zakresu Kosmetologii Estetycznej, zyskujesz nowe możliwości zawodowe oraz grono oddanych klientek.

Oferta szkoleń w Broadway Beauty

W naszej placówce oferujemy szereg szkoleń z zakresu Kosmetologii estetycznej na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadamy kursy zarówno dla osób, zaczynających dopiero swoją przygodę w branży beauty, jak również dla doświadczonych kosmetyczek chcących wejść na wyższy poziom. Poniższej przedstawiamy listę wszystkich szkoleń z tej dziedziny

Wypełnienia kwasem hialuronowym

Absolutny hit ostatnich czasów, czyli zabiegi wypełniające bruzdy, usta oraz dające efekt wolumetryczny. Można śmiało stwierdzić, że to właśnie te usługi znajdują się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych zabiegów ostatnich lat. Co więcej, ich popularność z roku na rok wzrasta w zdumiewającym tempie. W naszej ofercie znajdziesz dwa poziomy szkoleń, wybierz interesujący Cię kurs, kliknij jego nazwę i sprawdź szczegóły.

Poziom początkujący

Poziom zaawansowany

Kosmetologia Estetyczna – Nici liftingujące

Szkolenia z tego zakresu przygotują Cię do samodzielnego wykonywania zabiegów, polegających na aplikowaniu w wybrane obszary skóry twarzy, szyi i dekoltu, specjalistycznych nici wchłanialnych. Wybierz swój poziom, interesujące Cię szkolenie i sprawdź szczegóły.

Poziom początkujący

Poziom zaawansowany

Zabiegi na twarz – Mezoterapia – Peelingi chemiczne

Wśród naszej oferty znajduje się szereg szkoleń, dzięki którym zostaniesz ekspertem pielęgnacji twarzy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpopularniejsze zabiegi, które muszą znaleźć się w każdym nowoczesnym i profesjonalnym salonie urody.

Poziom początkujący

Poziom zaawansowany

Kosmetologia Estetyczna – Zabiegi na ciało

Szkolenia z tego obszaru przygotują Cię do wykonywania zabiegów mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej, regenerację blizn i rozstępów, usuwanie przebarwień i zmian skórnych oraz redukcję zmarszczek.

Poziom początkujący

Poziom zaawansowany

Broadway Beauty – najlepszy wybór

Broadway Beauty to centrum szkoleniowe z długoletnim doświadczeniem, który współpracuje tylko z najlepszymi ekspertami z całej Polski. W BB tworzymy rodzinę, zależy nam, aby każdy czuł się tu jak w domu. Przyjacielskie relacje sprawiają, że nawet po zakończeniu edukacji pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami. Nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze służymy dobrą radą i opinią.

Co najważniejsze posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia a także certyfikat RIS – Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Jesteśmy także Placówką Kształcenia Ustawicznego. Wydajemy zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Certyfikaty ukończenia nauki w naszej placówce są wydawane bardzo rzetelnie. Nie przyznajemy ich, jeśli kursant nie nabędzie odpowiednich umiejętności. Jeżeli otrzymasz od nas dokument ukończenia nauki, zdobędziesz tym samym możliwość doszkolenia całkowicie za darmo.

Nauka zawsze odbywa się na najwyższej jakości nowoczesnym sprzęcie, który po zakończeniu szkolenia możesz zakupić w promocyjnej cenie. Dotyczy to także produktów wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów szkoleniowych.

Jeżeli zainteresowały Cię nasze szkolenia lub masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.