II edycja Global Beauty Congress – podsumowanie

Druga edycja internetowej konferencji GBC już za nami! Działo się naprawdę wiele. Podczas kwietniowej edycji znów zaskoczyliście nas oszałamiającą frekwencją i zaangażowaniem w wykłady. Weekendowy kongres przyciągnął kilka tysięcy słuchaczy z całego świata. Cieszymy się, że dzięki różnorodności wykładów oraz światowej sławy ekspertom udało nam się dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej edycji będzie nas jeszcze więcej. Tak, dobrze widzicie, już teraz szykujemy dla Was kolejną odsłonę Global Beauty Congress!

W tym miejscu pragniemy także złożyć gorące podziękowania wszystkim słuchaczom za tak liczny udział w naszym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta na naszych wykładach pomoże Wam w dalszym rozwoju zawodowym i zaowocuje szerokim pasmem sukcesów. Ogromne wyrazy podziękowania należą się również naszym wspaniałym wykładowcom, bez których nie udałoby się zorganizować tak ciekawych wykładów.

Pierwsza edycja Global Beauty Congress wprawiła nas w absolutny zachwyt, jednak druga pokazała nam, jak dużą społeczność udało nam się stworzyć. Utwierdziła nas w przekonaniu, że branża beauty to coś więcej niż praca, to pasja i styl życia.

Dziękujemy że byliście z nami!

Jak było tym razem?

Podczas II edycji GBC odbyły się spotkania z największymi autorytetami z branży beauty. Wśród naszych ekspertów znaleźli się najlepsi specjaliści z Polski i całego świata.

W kwietniowej edycji wykłady poprowadzili m. in.

 • DR PHILIPPE HAMIDA-PISAL – Światowy ekspert z 15 letnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. Międzynarodowy mówca kongresowy
 • DR RINAT SITANOVICH – Światowej sławy chirurg plastyczny z długoletnim doświadczeniem. Międzynarodowy ekspert w plastyce konturowej, botulino terapii, liftingu nićmi
 • DR SEBASTIAN TORRES – Światowej klasy doktor nauk medycznych. Uzyskał Specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej,
 • PAULINA PASTUSZAK – Edukatorka szkoląca od USA, Meksyku, Peru, Capo Verde, przez znaczną część Europy, Indie, Malediwy, Sri Lankę, Mongolię, Mauritius, Wietnam aż po Tajlandię. Zdobywczyni Pucharu Świata WorldCup Nail
 • OKSANA MARTYNENKO Artystka PMU od 2014 roku. Wiodąca artystka PMU w Europie. Założyciel i dyrektor międzynarodowego studia PMU „OMG Universe” w Tallinie w Estonii.
 • DR ŻANETA STANISŁAWSKA – Doświadczony wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego, politolog, pedagog. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i SPCP USA

 

Tematyka wykładów była niezwykle różnorodna, od kosmetologii estetycznej, poprzez trychologię aż do biznesu i marketingu. Wśród 21 seminariów znalazły się tematy takie jak:

 • Błędy w cenniku – jak uniknąć biznesowego samobójstwa w salonie manicure?
 • Porównanie metod frakcyjnych. RF, laser, mikroneedling
 • OMG “Kaszmirowe” brwi. Technika maszynowa/włoskowa.
 • Wypełniacze u mężczyzn
 • Niechirurgiczny lifting nosa: od wypełnienia po zmniejszenie
 • Aspekty zdrowotne stylizacji rzęs
 • Idealna linia włosów w mikropigmentacji skóry głowy
 • Kosmetologia po męsku. Charakterystyka skóry i dobór zabiegów
 • Różne osobowości klientów w salonie Beauty

 

Dzięki tak szerokiemu spektrum tematów, każdy uczestnik mógł wybrać wykład związany z jego pracą,pasją czy kierunkiem nauczania. A Tobie jakie seminarium najbardziej przypadło do gustu?

Czy będzie kolejna edycja?

Oczywiście, że tak! Widząc Wasz głód wiedzy i zainteresowanie wykładami postanowiliśmy w dalszym ciągu kontynuować serię konferencji Global Beauty Congress. Już teraz rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się jeszcze w tym roku. Narazie nie możemy zdradzić Wam dokładnego terminu, ponieważ szykujemy ogrom nowości i jeszcze większą dawkę wiedzy, co wymaga od nas jeszcze większego nakładu pracy. W związku z tym zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony internetowej, oraz profili na Instagramie oraz Facebook’u – nie możecie tego przegapić!

Wasze zadowolenie to najlepsza nagroda

Global Beauty Congress to wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich pasjonatach branży beauty. Stworzona przez nas społeczność sprawia, że z dnia na dzień zyskujemy nową energię i motywację do dalszego działania. Co więcej, czytając wasze pozytywne komentarze z opiniami na temat naszego wydarzenia, wiemy, że wszystkie nasze działania mają sens. Cieszymy się, że tak chętnie dzielicie się opiniami na temat konferencji. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko poszło zgodnie z planem i każdy z Was był w pełni zadowolony.

Oto kilka wypowiedzi umieszczonych na naszych portalach społecznościowych:

“Wspaniałe wykłady 👏😍Czekam na kolejną edycje🙌❤️”

“Super webki mam nadzieję, że wkrótce znowu będzie kolejna edycja ❤️”

“Dziękuje za super wykłady, jestem zachwycona, nie mogę doczekać się kolejnej edycji”

“Wszystko super zorganizowane, świetna obsługa, wykłady zaskoczyły mnie swoim poziomem, łatwy dostęp do transmisji, w razie problemów szybka pomoc.”

“Uczestniczyłam w kilku wykładach, każdy z nich był rewelacyjny, aż ciężko wybrać który najlepszy. Dziękuje”

Bardzo dziękujemy za Wasze opinię. To dla Was staramy się być jak najlepsi, w związku z tym nie ma dla nas większej satysfakcji niż zadowolenie naszych słuchaczy.

Jesteśmy z Tobą nawet po konferencji

Przypominamy, że dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w weekendowym kongresie online oraz dla osób, chcących obejrzeć wykłady jeszcze raz, istnieje możliwość odtworzenia wybranych materiałów. Materiały video z wykładu będą dostępne przez 30 dni od jego zakończenia. Link do tej strony został wysłany na maila

Zostań z nami na dłużej

Każdy uczestnik konferencji dostanie specjalne zaproszenie do zamkniętej grupy kongresowej, która znajduje się Facebook’u. W tym miejscu nasi słuchacze mogą zadawać pytania wykładowcom i kontynuować interesujące ich tematy, rozwiewać wątpliwości i poruszać wszystkie nurtujące kwestie.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia niebawem!