szkolenia

Gorące nowości w Broadway Beauty!

Za oknem gorące lato a w Broadway Beauty gorące nowości! Specjalnie dla Was postanowiliśmy stworzyć zupełnie nowe szkolenia, jakich jeszcze nie było. Do naszych dotychczasowych 99 szkoleń stacjonarnych dołączamy zupełnie nowe cztery kursy, dzięki czemu w naszej placówce macie do wyboru już ponad 100 kursów! Szeroki przekrój tematyczny, sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was szkolenia z dziedziny “Face and Body Modeling,” Jesteście ciekawi co dla Was mamy? Zapraszamy do artykułu

Kinesiotaping twarzy

Jako pierwszy do naszych szkoleń dołącza kurs Kinesiotaping twarzy. Co to takiego? Jest to innowacyjna metoda na odmładzanie twarzy. Zabiegi te z niezwykłą prędkością zyskują na popularności, a wszystko to dzięki spektakularnym efektom, jakie można dzięki nim osiągnąć. Kinesiotaping świetnie uzupełnia jogę twarzy i automasaże – jest metodą uzupełniającą i podtrzymującą efekty.

Odpowiednia technika naklejania specjalnych taśm powoduje zwiększenie przestrzeni między skórą a mięśniami, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi i limfy.

W zależności od sposobu przyklejania taśm na twarzy i szyi możesz osiągnąć:

 • poprawę jakości tkanek
 • poprawę krążenia krwi i limfy
 • redukcję zmarszczek
 • lifting twarzy
 • zmniejszenie drugiego podbródka
 • poprawę owalu
 • pozbycie się obrzęków twarzy i szyi
 • wzmocnienie osłabionych mięśni
 • złagodzenie napięć, w tym związanych z bruksizmem

To absolutny must have tego roku – zaskocz swoje klientki już teraz, proponując im nowoczesny i bezinwazyjny zabieg odmładzania twarzy. Szkolenie możesz odbyć w każdej placówce BB – trwa ono zaledwie jeden dzień (8 godzin) a jego koszt to 600 zł.

Drenaż limfatyczny twarzy z elementami terapii blizn

Kolejną nowością, która dołącza do naszej oferty, jest szkolenie łączące w sobie wiedzę na temat drenażu limfatycznego oraz terapii blizn. Dzięki umiejętnościom zdobytym na tym szkoleniu możesz pomóc swoim klientkom w wielu problemach takich jak np.

 

 • ujędrnienie skóry
 • zmarszczki
 • opuchlizna
 • usunięcie toksyn poprzez pobudzenie krążenia limfy
 • odmłodzenie twarzy
 • pozbycie się uczucia zmęczenia

Jak wygląda drenaż? Polega on na uciskaniu i pocieraniu skóry poprzez zastosowanie określonych technik i specjalistycznych ruchów tak, by przepchnąć nagromadzony pod nią płyn zwany limfą, a tym samym zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie chłonki. Nasi najlepsi eksperci nauczą Cię jak poprawienie, efektywnie i przede wszystkim bezpiecznie przeprowadzać tego rodzaju zabieg. Co więcej, dowiesz się wszystkiego o radzeniu sobie z problemami blizn. A wszystko to w jednym dniu – czeka na Ciebie 8 godzin zajęć, a wszystko to za jedyne 1200 zł.

Relaksacyjny masaż 4D ciała

To szkolenie to absolutny hit! Chwila odpoczynku i relaksu połączona z efektywnym zabiegiem ujędrniającym i antycellulitowym – pewne jest jedno, Twoje klientki pokochają ten zabieg. Kurs został podzielony na dwa dni szkoleniowe – po 8 godzin każdy. Dzięki temu możemy przekazać Ci jak największą ilość wiedzy teoretycznej jak i przydatne umiejętności praktyczne, które wykorzystasz podczas samodzielnej pracy w swoim salonie. Koszt całego szkolenia to 1500 zł. Możesz odbyć je w dowolnej placówce BB w całej Polsce!

Rosyjski odchudzający masaż brzucha z elementami terapii wisceralnej

Jak dobrze wiemy walka o idealną sylwetkę to ciężki orzech do zgryzienia, dlatego oferujemy Ci wyjątkowy kurs, dzięki któremu pomożesz swoim klientkom stoczyć ten ciężki bój. Czym jest Rosyjski masaż? W tym miejscu musimy cofnąć się do naszych korzeni. Terapia wisceralna, znana także jako starosłowiański masaż brzucha, to technika masażu wykonywana na przedniej powłoce brzusznej. Została stworzona przez rosyjskiego lekarza Aleksandra Ogułowa. Dzięki odpowiednim technikom manualnym stosowanym przez terapeutę wisceralnego, który ukończył odpowiedni kurs, normalizuje się napięcie powięzi oraz poprawia się przepływ krwi w narządach wewnętrznych oraz całej jamie brzusznej. Wpływa to korzystnie na metabolizm oraz odporność organizmu. Cały zabieg i jego procedura opiera się na podstawie technik masażu brzucha, ludowych metod leczniczych oraz dogłębnej wiedzy na temat fizjologii człowieka – bazuje ona na wpływie każdego narządu wewnętrznego na stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Szkolenie opiera się także na wykorzystywaniu odpowiednich technik intensywnego masażu tkanki podskórnej, dzięki temu pobudzamy ją i przyspieszamy jej metabolizm. Połączenie technik masażu odchudzającego i terapii wisceralnej daje najlepszy efekt terapeutyczny przy nadmiarze tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha Polecamy Jeżeli chcesz zgłębić tajniki tego zabiegu zapraszamy Cię na szkolenie do wybranej przez Ciebie placówki BB. Kurs trwa jeden dzień – 8 godzin a jego koszt to 1200 zł.

Codziennie staramy się ulepszać nasze placówki, poszerzać ofertę szkoleniową, oraz podążając za Waszymi potrzebami, wprowadzać odpowiednie zmiany, które pomogą nam stać się jeszcze lepszymi. Dołącz do nas już teraz! Poznaj pełną ofertę naszych szkoleń.