Drogie modelki – dziękujemy, że jesteście z nami!

Nie od dziś powtarzamy, że Broadway Beauty to przede wszystkim wspaniali i wyjątkowi ludzie. W tym miejscu pragniemy podkreślić, że siła naszego sukcesu tkwi zarówno w naszych kurantkach jak również w modelkach…bo przecież bez nich nie mogłoby odbyć się żadne szkolenie. W związku z tym pragniemy podziękować Wam z całego serca za wsparcie i zaufanie, którym darzycie nas już od tylu lat. W ramach wdzięczności pragniemy zaprosić Was na specjalny event zorganizowany z myślą o naszych najwierniejszych klientkach, które stale korzystają z zabiegów odbywających się podczas kursów.

Modelka BB – kto to?

Modelka – to dość szerokie pojęcie, które można definiować na wiele sposobów. Najpopularniejszą i szeroko przyjętą definicją tego słowa jest kobieta młoda, z wyidealizowaną figurą, wyjęta wprost z największych pokazów mody. W Broadway Beauty przełamujemy te stereotypy. Tak więc kim jest modelka BB? To przede wszystkim kobieta szczęśliwa, spełniona i zadowolona ze swojego życia. U nas nie liczy się wiek, waga czy typ urody. Nasze klientki to zarówno dwudziestolatki jak i dojrzałe kobiety, które chcą o siebie zadbać. Każda z Was jest inna i niepowtarzalna. To właśnie dzięki temu jesteście piękne i wyjątkowe. Cieszymy się, że dzięki Wam możemy stworzyć naszą małą społeczność.

Wyjątkowy event dla wyjątkowych kobiet

Event dla modelek to wydarzenie zorganizowane z myślą o naszych stałych i wiernych klientkach. To forma podziękowania za okazane wsparcie i wieloletnie zaufanie. Specjalnie dla Was w każdej placówce BB organizujemy super kobiece wydarzenie – można powiedzieć, że będzie to święto kobiecości, podczas którego będziemy wspólnie celebrować siłę i piękno każdej z Was. Z tej okazji przygotowaliśmy różne niespodzianki, konsultacje i prezenty takie jak np. Voucher na zabieg lub kosmetyki naszych nowych marek. Mamy nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością i wspólnie spędzimy miło czas przy specjalnie przygotowanym poczęstunku i lampce szampana.

Plany na przyszłość

Kochane klientki jesteście z nami już długi czas, dlatego doskonale wiecie, że nie lubimy nudy, a główną dewizą naszej firmy jest nieustanny rozwój. W związku z tym cały czas szykujemy dla Was nowe szkolenia i zabiegi, w których mamy nadzieję będziecie brać udział równie chętnie jak do tej pory. Wasza cierpliwość i ciepło jest ogromną pomocą zarówno dla nas jak i naszych kursantek. Jeszcze raz dziękujemy