Derma Med-planing

Derma Med-planing czyli efekt Hollywood

Lato powoli przemija, a razem z nim ciepłe, słoneczne dni. Wiąże się z tym również redukcja poziomu nasłonecznienia i promieniowania UV, przez co po okresie wakacyjnym kąpiele słoneczne także dobiegną końca. Rezultatem tego jest zmiana koloru skóry. Piękna opalenizna blednie, a na powierzchni ciała pojawiają się zmiany w postaci przebarwień przesuszeń i zrogowaceń.

Wiele z Was zapyta, co zrobić, żeby w tej sytuacji zachować estetyczny wygląd skóry? Twój ulubiony krem nagle przestaje się wchłaniać, kosmetyki drogeryjne również nie są w stanie pomóc. Zastanawiasz się nad peelingiem chemicznym lub zabiegiem laserowym? Mamy dla Ciebie dużo łatwiejsze rozwiązanie. Z pomocą po intensywnym lecie przychodzi Derma Med planing!

Derma Med-planing! – Co to jest? Na czym polega? Jakie efekty można uzyskać? ile to kosztuje? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Czym jest Derma Med-planing?

Dermabrazja – Derma Med-planing to manualna i ekspresowa eksfoliacja, która pozwoli nam cieszyć się gładką, rozjaśnioną skórą. Dzięki niej możliwe jest usunięcie płytkich przebarwień oraz, likwidacja przesuszonej, zrogowaciałej warstwy rogowej naskórka. Dzięki tej metodzie można także rozjaśnić skórę, a także uzyskać jej idealną gładkość.

Jak wygląda zabieg?

Derma Med-planing wykonujemy na wcześniej oczyszczonej i zdezynfekowanej skórze. Do przeprowadzenia tego zabiegu będziesz potrzebować trzonu do skalpela oraz ostrza. Możesz wybrać ostrza plastikowe lub metalowe. Pamiętaj jednak, aby były one jednorazowego użytku.

Derma Med-planing nazywany również zabiegiem bankietowym sprawi, że skóra będzie rozjaśniona, pozbawiona meszku i wygładzona, a wszystko to dzięki temu, że kosmetyczka, pracując ostrzem na skórze ściąga zrogowaciały naskórek i włosy, co daje niesamowity efekt gładkiej, czystej i rozjaśnionej skóry.

W kolejnym etapie następuje intensywne wchłanianie się substancji kosmetycznych w skórę. Jest to wielki atut, dzięki któremu efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast.

Derma Med-planing, można wykonywać jako samodzielny zabieg lub połączyć go z peelingami chemicznymi czy oczyszczaniem wodorowym. Zaskoczy Cię także niewielki koszt zużycia materiału podczas zabiegu.

Nie martw się także o odrastające włoski na skórze. Meszek, który został usunięty za pomocą skalpela, odrośnie w takim samym stanie i w takiej samej formie. Oczywiście, jeżeli zabieg będzie wykonywany regularnie, twoja skóra nabierze blasku, a zanieczyszczenia, które zbierają się na włoskach twarzy, zmniejszą się o 80%. Skóra stanie się mniej trądzikowa i nabierze hollywoodzkiego blasku.
Jeśli chcesz, aby w Twoim gabinecie zagościł ten zabieg, już dziś zapraszam cię na szkolenia Dermabrazja Derma Med-planing we wszystkich placówkach Broadway Beauty.

Marta Pyrzyk