Collage BB

Collage BB – idealny pomysł na rozpoczęcie przygody w świecie beauty

Collage BB to nic innego jak roczna szkoła kosmetyczna przeznaczona dla osób zaraz po szkole średniej, jak i dla tych na dalszych etapach zawodowych. W związku, ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego, przygotowaliśmy dla Was kilka najważniejszych informacji, które pomogą Ci w wyborze szkoły.

Z tego artykułu dowiesz się:

 1. Czym jest Collage BB?
 2. Jakie kierunki mogę wybrać w rocznej szkole?
 3. Co wyróżnia naszą szkołę?
 4. Gdzie i kiedy odbywa się nauka?
 5. Co zyskuje po ukończeniu szkoły?

Czym jest Collage BB?

Collage Broadway Beauty, czyli roczna szkoła nauk kosmetologicznych to miejsce, gdzie rodzą się profesjonaliści. Krok po kroku do Mistrza. Nasza szkoła powstała z misją, aby „tworzyć” profesjonalistów. Branża beauty jak każda inna nie powinna mieć tematów tabu. Zdradzamy wszystkie tajniki naszych kierunków. Uczymy i prowadzimy przez świat piękna. Tworzymy wspólnie z absolwentami ogromną społeczność, która się wspiera, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób, które ukończyły właśnie szkołę średnią oraz dla wszystkich chętnych, którzy mają już nieco więcej doświadczenia w życiu zawodowym. Niezależnie od wykształcenia i wieku nasza roczna szkoła, sprawi, że zdobędziesz upragnione umiejętności i wiedzę, która pozwoli Ci pracować w wybranym zawodzie.

Broadway Beauty to wiele możliwości. W Collage’u oferujemy Ci aż 6 kierunków kształcenia, dzięki czemu każdy może wybrać idealną specjalizację dla siebie.

Jakie kierunki mogę wybrać w rocznej szkole?

W tym roku w naszej rocznej szkole dostępne jest 6 kierunków zawodowych.

 • Makijaż Permanentny Basic
 • Makijaż Permanentny Expert
 • Trener Makijażu Permanentnego by Stanisławska
 • Kosmetologia Expert
 • Makijaż Permanentny Expert by Stanisławska
 • Podologia

Ukończenie jednego z tych kierunków gwarantuje Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Zyskujesz uprawnienia i pewny zawód. Każda specjalizacja posiada swój autorski program nauczania. Dzięki temu uczysz się tego, co najważniejsze. Jeżeli chcesz poznać szczegóły kierunków BB takie jak: cena, program, czas i czas trwania zapraszamy do Collage kierunki.

Co wyróżnia naszą szkołę?

Podejmując naukę w Broadway Beauty zyskujesz pewność, czerpania wiedzy od najlepszych ekspertów. Wszystkie ćwiczenia praktyczne realizowane są pod okiem profesjonalistów. Dzięki temu nie musisz stresować się, że coś pójdzie nie tak. Zapewniamy bezpieczeństwo i zajęcia praktyczne na najwyższym poziomie. Nauka odbywa się w małych kameralnych grupach. Maksymalnie 7-8 osób. W związku z tym szkoleniowiec może lepiej skupić się na każdym z kursantów. Każdy uczestnik zajęć otrzymuje także dostęp do najlepszych materiałów szkoleniowych.

Co jeszcze oferuje Collage BB?

 • Żywe modelki na zajęciach praktycznych;
 • Praca na wysokiej jakości materiałach i urządzeniach;
 • 200h z dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne;
 • Atrakcyjne rabaty w Broadway Beauty ;
 • Dostęp do zamkniętego forum absolwentów naszej szkoły;
 • Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej
 • Pomoc w założeniu własnego biznesu

Co najważniejsze posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikat RIS – Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Jesteśmy także Placówką Kształcenia Ustawicznego. Wydajemy Zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Certyfikaty ukończenia nauki w naszej placówce są wydawane bardzo rzetelnie. Przyznajemy je tylko i wyłącznie w przypadku, gdy kursant zdobędzie odpowiednie umiejętności. Dodatkowo ukończenie edukacji w naszej placówce upoważnia Cię do darmowego doszkolenia.

Wielką zaletą nauki w BB jest również rodzinna atmosfera. Zależy nam, aby każdy czuł się tu jak w domu. Przyjacielskie relacje sprawiają, że nawet po zakończeniu edukacji pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami. Nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze służymy dobrą radą i opinią.

Gdzie i kiedy odbywa się nauka?

Broadway Beauty oferuje wygodny tryb zaoczny pozwalający na wykonywanie swojego zawodu podczas nauki specjalizacji. W zależności od kierunku nauka trwa od 6 do 10 miesięcy. Nasze placówki szkoleniowe znajdują się aż w 6 miastach w Polsce, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą dla siebie lokalizacje. Jesteśmy w Warszawie, Wrocławiu Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu.

Co zyskuje po ukończeniu szkoły?

Roczna szkoła w Broadway Beauty gwarantuje Ci:

 • Autoryzację do świadczenia usług.
 • Międzynarodowy certyfikat.
 • Dyplom ukończenia szkoły
 • Skrypty edukacyjne

Dzięki temu zyskujesz pełne prawo do wykonywania zawodu. Zapraszamy już dziś! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. To już ostatni dzwonek.