Bezpieczna lipoliza iniekcyjna

Wielu klientów szuka zabiegów, które pozwolą im pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Gdy regularne ćwiczenia oraz zbilansowana dieta nie skutkują, na pomoc przychodzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Cellbooster Shape – bezpieczne i niezawodne połączenie soli kwasu askorbinowego i L-Karnityny w walce z niechcianą tkanką tłuszczową.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest niechirurgiczną alternatywą dla liposukcji. W trakcie zabiegu preparat jest bezpośrednio dostarczany do tkanek podskórnych za pomocą iniekcji. W przeciwieństwie do liposukcji, lipoliza iniekcyjna nie wymaga znieczulenia i jest dużo tańszym zabiegiem. Najczęściej w zabiegach wykorzystywane są preparaty zawierające fosfatydylocholinę oraz dezoksycholan sodu. Jednak należy pamiętać, że zabieg lipolizy iniekcyjnej jest obarczony ryzykiem wystąpienia powikłań, do których zaliczamy między innymi martwicę tkanek okalających. Dlatego odpowiednio dobrana technika iniekcji oraz certyfikowane, bezpieczne preparaty medyczne minimalizują ryzyko powikłań.

Bezpieczne rozwiązania

Cellbooster Shape jest certyfikowanym preparatem medycznym klasy III, który został stworzony przez renomowane szwajcarskie laboratorium Suisselle. Dzięki przebadanym, certyfikowanym preparatom lipoliza iniekcyjna staje się maksymalnie skuteczna i bezpieczna.
W preparacie Cellbooster Shape zostało zastosowane innowacyjne połączenie Witaminy C, L-karnityny i nieusieciowanego kwasu hialuronowego. W trakcie cyklu zabiegowego zostaje zredukowana lokalna tkanka tłuszczowa, cellulit, zmniejszają się zastoje limfatyczne oraz obrzęki.

Lipoliza iniekcyjna z solą kwasu askorbinowego ( Witaminą C)

Liczne badania dowodzą, iż osobniczo przy zwiększonej zawartości witaminy C, w organizmie następuje sprawniej oksydacja tkanki tłuszczowej nawet o 30%. Natomiast deficyty witaminy C zwiększają oporność tkanki tłuszczowej na wysiłek fizyczny, tym samym nie dochodzi do jej redukcji w wyniku ćwiczeń.
W trakcie lipolizy iniekcyjnej preparatami medycznymi klasy III Cellbooster Shape zawierającymi witaminę C dochodzi do redukcji liczby adipocytów. W trakcie procesów zachodzących w organizmie po iniekcji solą kwasu askorbinowego nie dochodzi do martwicy tkanek. Śmierć komórek zachodzi na zasadzie mechanizmu apoptozy, czyli metody zaprogramowanej śmierci komórek, w celu usunięcia komórek uszkodzonych za sprawą szkodliwych czynników.

Zalety lipolizy iniekcyjnej Cellbooster Shape

Cellbooster Shape jest preparatem medycznym klasyfikowanym jako wyrób medyczny klasy III (najwyższej). Przeprowadzone badania i certyfikacja produktu wskazują na jego bezpieczność i wysoką skuteczność jako produktu iniekcyjnego prowadzącego do apoptozy komórek tłuszczowych. Do głównych zalet produktu należą:

  • brak ryzyka martwicy tkanek po iniekcji,
  • mały obrzęk pozabiegowy,
  • duża skuteczność.

Dobry skład

W produktach Cellbooster Shape została zastosowana opatentowana technologia wzmacniająca biodostępność składników aktywnych. Wpływa to na dużą skuteczność L-karnityny wchodzącej w skład produktu. To właśnie L-karnityna przyczynia się do penetracji mitochondriów przez błonę komórkową adipocytów oraz zmian w długołańcuchowych kwasach tłuszczowych z utworzeniem acetylo-CoA.

 

W rezultacie L-karnityna wpływa na:

  • normalizowanie procesów metabolicznych,
  • stabilizację błon komórkowych,
  • normalizację równowagi wody i sodu w skórze,
  • stymulowanie i przyspieszenie procesów naprawczych,
  • redukcję zastojów limfatycznych,
  • skuteczniejsze usuwanie depozytów tkanki tłuszczowej.

Dzięki nowoczesnej technologii i opatentowanym badaniom lipoliza iniekcyjna z certyfikowanymi preparatami medycznymi Cellbooster Shape staje się bezpieczną i skuteczną alternatywą dla chirurgicznych metod usuwania niechcianej tkanki tłuszczowej.