spotkania online

Beauty Hour – Wielki sukces godzin piękna!

Czas pandemii koronawirusa i związane z nim obostrzenia był niezwykle ciężki zarówno dla całej załogi Broadway Beauty, jak również dla Was drodzy klienci. Jednak BB nigdy się nie poddaje! Nasi specjaliści zadbali o to, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas. W tym celu najlepsi eksperci BB spotykali się z Wami na zajęciach online i wiecie co? Akcja Beauty Hour okazała się prawdziwym hitem!

Frekwencja podczas wideokonferencji była ogromna, Wasze zainteresowanie akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam, że mimo tak trudnego czasu, zostałyście z nami w ciągłym kontakcie. Dzięki Beauty Hour nasze klientki mogły wzbogacać swoją wiedzę, poszerzać możliwości oraz zadawać pytania na każdy możliwy temat, a to wszystko całkowicie za darmo!

Jak wyglądały spotkania online?

Duże zainteresowanie spotkaniami online zawdzięczamy przede wszystkim luźnej i przyjacielskiej formie konsultacji. Miła i swobodna atmosfera sprawiła, że szkolenia online zamieniły się w koleżeńską rozmowę ,,przy kawie”, w której poruszane były wszystkie kwestie, o które na co dzień bałyście się zapytać na forach internetowych, oraz takie, których zabrakło na Waszych szkoleniach stacjonarnych.

W zależności od eksperta tematy i pytania były bardzo zróżnicowane. Od makijażu permanentnego, przez mezoterapię, przedłużanie rzęs, sprzęt, produkty aż po reklamę i marketing.

Mogłyście pytać o wszystko i wykorzystałyście ten czas w stu procentach! Mamy nadzieję, że doświadczenie naszych specjalistów wzbogaci Waszą wiedzę i życie zawodowe.

Klientki, które uczestniczyły w tej akcji były także zachwycone ogólnym wyglądem spotkań online. Dlaczego? Ponieważ każda z Pań biorących udział w konsultacji działała w „warunkach domowych”. Czasem było zabawnie, czasem naprawdę śmiesznie, ale przede wszystkim “na luźno”. Oznacza to, że na ekranie można było zobaczyć Panie bez makijażu, w cieplutkim, przytulnym dresie, ręczniku na głowie bo przecież fryzjerzy zeszli do podziemia :), w fartuchu krzątające się po kuchni, z dzieciątkiem na ręce w świecie zabawek.

Beauty Hour to przede wszystkim czas, który spędziłyśmy bez jakiejkolwiek skrępowania. Byłyśmy sobą, pochłonięte domowymi obowiązkami, bez wstydu i oceniania. Chwila szkolenia była dla wielu Pań oderwaniem od domowej rzeczywistości. Dzięki temu na spotkaniach nawiązało się mnóstwo ciekawych znajomości i przyjaźni.

Przyjacielskie stosunki sprawiły, że rozmowy z ekspertami trwały godzinami, tematy nie miały końca, a z każdą chwilą nasuwały się coraz to nowe pytania. Spotkało się to z wielkim uznaniem kursantek, które w stacjonarnych warunkach szkolenia nie miały okazji ani czasu zapytać o większość z tych rzeczy.

Szeroki zasięg konsultacji online

Oprócz doświadczonych kosmetyczek, właścicielek salonów oraz profesjonalistów z branży Beauty, nasza akcja przyciągnęła także całkiem nowe osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z wielkim światem urody. Jesteśmy szcześliwi, że wybraliście właśnie nas jako swoich przewodników w pierwszych krokach do kariery. Mamy nadzieję, że nasze konsultacje zachęciły Was do zdobywania wiedzy i szkolenia się w tym fachu.

Jesteśmy także miło zaskoczeni szerokim zasięgiem naszej akcji. W konsultacjach uczestniczyły Panie z Polski oraz z różnych zakątków świata! Bardzo cieszymy się, że nasi specjaliści, dzięki rozmowom online mogli dotrzeć nawet do miejsc takich jak Wyspy Kanaryjskie, USA czy Wielka Brytania.

Zachwycone konsultacjami online kursantki zadeklarowały obecność na szkoleniach stacjonarnych w placówkach BB. Beauty Hour było doskonałą okazją do wyboru szkoleń dla siebie. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że udało się nam zbudować tak wspaniałe relacje.Nie ukrywamy, że nam też było łatwiej przetrwać ten trudny czas! Nie możemy doczekać się już momentu, kiedy spotkamy się na żywo w Broadway Beauty.

Akcja Beauty Hour  była wspaniałym doświadczeniem zarówno dla kursantek, jak i dla szkoleniowców. Dzięki temu nasi eksperci mogli lepiej poznać wszystkie Wasze problemy. Udało się im także nawiązać z każdą z Was indywidualną więź. Odpowiedzieć na trudne pytania. A także co najważniejsze poznać wiele wspaniałych kobiet, które stały się dla nich inspiracją i motorem napędowym do dalszego działania.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Przegapiłaś Beauty Hour w czasie pandemii? Nic straconego.
Możesz zapoznać się z ofertą wszystkich szkoleń w BB i zapisać już teraz na nasze szkolenia online lub stacjonarne!
Bądź skorzystać z nowej formy Beauty Hour 2.

Beauty Hour zostaje w naszej ofercie!

Beauty Hour  to pierwszy w Polsce projekt skierowany dla wszystkich miłośników branży Beauty.
Jeżeli:

  • Masz problem z wyborem szkolenia i nie wiesz od którego zacząć? Jak zaplanować karierę i właściwy rozwój zawodowy?
  • Jeżeli skończyłeś szkolenia i kursy w naszej placówce, ale nadal istnieją kwestie, o których chcesz porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości
  • Jeśli chesz porozmawiać o produktach dostępnych w naszej hurtowni

 

Najlepsi eksperci Broadway Beauty podzielą się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i wsparciem podczas darmowych spotkań online.
Co należy zrobić? Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w jak najszybszym czasie.
Konsultacje odbywają się całkowicie bezpłatnie. Skorzystaj z nich już teraz!

Przejdź do Beauty Hour 2