szkolenie

2021 rok – Czas nowych wyzwań i rozwoju

Pandemia koronawirusa sprawiła, że 2020 rok był bardzo ciężki zwłaszcza dla branży Beauty. Obecna sytuacja epidemiologiczna nadal stanowi nie lada wyzwanie dla każdego z nas, jednak nowy rok przyniósł nam nową nadzieję, chęci, motywację i moc do działania.

To idealny czas do realizacji wszystkich swoich postanowień, wyzwań, marzeń, celów. Kiedy jak nie teraz? Postaw na siebie, swój rozwój i przyszłość. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał ten rok.

Rozwój kluczem do sukcesu

Niestety, ale ciągłe zapewnienia ze strony salonów beauty o bezpieczeństwie i higienie pracy już nie wystarczają. Mimo tego większość terminarzy pozostaje pusta, a obroty dramatycznie spadają z dnia na dzień, Jeżeli obecna sytuacja nie ulegnie szybkiej zmianie około ⅔ firm, może jeszcze w tym roku ulec zamknięciu. Co zrobić, żeby przetrwać i wyróżnić się na tle innych placówek? Zadbaj o ciągłe podwyższanie standardów Twojego salonu. Obecnie klientki stały się znacznie bardziej wymagające niż w poprzednich latach. Zwykłe zadowolenie już im nie wystarcza. Szukają czegoś „wow”, czegoś, czego nie znajdą w innych salonach. Zadbaj o ich kompleksową obsługę, zaproponuj im nowe zabiegi, spraw by zobaczyły w Tobie prawdziwego eksperta w swojej dziedzinie. Wszystko to możesz osiągnąć dzięki, regularnemu podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych. Rozwój osobisty to przepis na świetlaną przyszłość.

Jakie szkolenia wybrać?

Wybór szkoleń wcale nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać. Oferta szkół i kursów beauty jest ogromna, nie sposób zliczyć wszystkich możliwości znajdujących się na rynku. Jak więc znaleźć idealne szkolenia dla siebie? Na dobry początek staraj się wybierać szkolenia pogłębiające Twoją dotychczasową wiedzę, lub dziedzinę pracy. Co to znaczy? Jeżeli na co dzień zajmujesz się np. zabiegami takimi jak pedicure kosmetyczny, postaw na szkolenia podologiczne. Dlaczego? Zapewne masz już grono oddanych klientek, które przychodzą do Ciebie „na paznokcie”, dobrze jest więc móc zaproponować im szerszą ofertę zabiegów na stopy. Kolejnym przykładem jest kosmetologia estetyczna. Wykonujesz powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym? Postaw na szkolenie z technik wypełniania kwasem hialuronowym twarzy lub innowacyjny wypełniacz autologiczny. W ten sposób stajesz się ekspertem w danej dziedzinie. Zyskujesz większą wiedzę, co czyni Cię lepszym i zaufanym w oczach klientów. Teraz rozumiesz, o co chodzi?

Pamiętaj w szkoleniach najważniejsza jest konsekwencja i rozwój “krok po kroku”

Szkolenia stacjonarnie w Broadway Beauty

Broadway Beauty to ośrodek szkoleniowy z długoletnim doświadczeniem, który współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi ekspertami z całej Polski. Potwierdza to zadowolenie i pozytywne opinie naszych absolwentek. Bo w końcu kto lepiej może ocenić naszą szkołę niż byłe kursantki? Przekonaj się sama i sprawdź nasze oceny w sieci.

Co więcej, w Broadway Beauty nigdy nie zostajesz sam. Przyjacielskie relacje sprawiają, że nawet po zakończeniu edukacji pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami. Nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze służymy dobrą radą i opinią. W związku z tym prowadzimy darmowe seminaria doszkoleniowe dla naszych absolwentów.

Jako placówka szkoleniowa posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikat RIS – Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Jesteśmy także Placówką Kształcenia Ustawicznego. Wydajemy Zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Certyfikaty ukończenia nauki w naszej placówce są wydawane bardzo rzetelnie. Nie przyznajemy ich, jeśli kursant nie nabędzie odpowiednich umiejętności.

Dodatkowo nauka odbywa się na najwyższej jakości nowoczesnym sprzęcie, który po zakończeniu szkolenia możesz zakupić w promocyjnej cenie. Dotyczy to także produktów wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów szkoleniowych.

Dołącz do Broadway Beauty i zostań najwyżej klasy ekspertem w swojej dziedzinie. Pełną ofertę szkoleń znajdziesz w zakładce szkolenia stacjonarne. Czekamy na Ciebie w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.