Plasma

Plasma

Plasma®️ to urządzenie wykorzystujące energię Plazmy, tworzącej się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta. W kontrolowany sposób powoduje to obkurczanie się skóry w miejscu działania. Leczenie naskórka i obszarów skórnych dotkniętych defektami estetycznymi następuje bezboleśnie i szybko. Nie tworzą się stany zapalne i przebarwienia pozabiegowe.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! Dzięki temu rewelacyjnemu urządzeniu w łatwy sposób można wykonać lifting twarzy, szyi i dekoltu, podnieść opadającą powiekę, wygładzić zmarszczki i blizny, usunąć brodawki, pozbyć się znamion, tatuażu czy trądziku. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Procedura trwa do 30 minut, a niewielkie „strupki” utrzymują się do 7 dni. Ilość zabiegów zależy od stopnia zaawansowania defektu oraz uwarunkowań osobniczych. W celu pozbycia się defektu jakim są opadające powieki zaleca się wykonanie do 3 zabiegów w 1-miesięcznych odstępach. W przeciwieństwie do zabiegów z użyciem lasera czy skalpela

Plasma®️ nie powoduje tylu powikłań, blizn, czas rekonwalescencji jest znacznie krótszy a ilość zabiegów mniejsza. Koszt zużycia materiału jest zerowy!Program Nauczania

Teoria i praktyka

 • Podstawy anatomii niezbędne do przeprowadzenia zabiegu z użyciem plazmy
 • Charakterystyka, rodzaje i działania urządzenia
 • Obszary zabiegowe
 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • Typy defektów poddawanych zabiegowi z plazmy
 • Preparaty i akcesoria używane w trakcie zabiegu
 • Wywiad z klientem – dokumentacja (formularz świadomej zgody)
 • Przygotowanie klientki do zabiegu i sposoby znieczulenia obszaru zabiegowego
 • Omówienie technik oraz obszaru pracy
 • Regulacje prawne oraz ubezpieczenie gabinetu
 • Przygotowanie do zabiegu
 • Omówienie pielęgnacji pozabiegowej oraz domowej
 • Praktyczny pokaz na klientce liftingu powieki
 • Samodzielna praktyka kursantki pod nadzorem szkoleniowca (okolica powiek, zmarszczki palacza usuwanie włókniaków/ brodawki)


Dodatkowe informacje

W cenę szkolenia wliczony jest skrypt w formie elektronicznej, konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Broadway Beauty i odbywa się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Broadway Beauty Dofinansowanie

SUPER RABATY
NA KOLEJNE SZKOLENIA

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Broadway Beauty® Timeline to narzędzie które pozwoli Ci śledzić nasze poczynania. Dowiesz się gdzie będziemy i kiedy. Targi, Mistrzostwa, Najświeższe wydarzenia w małej kapsułce, która działa idealnie na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach.
TIMELINE

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Broadway Beauty® International Beauty Group i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora
niezależnych.
Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Broadway Beauty® zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

Wysyłam...

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.