Nici PDO – level 4

Nici PDO – level 4

Nici Liftingujące piersi, pośladki, walka z rozstępami i zagęszczenie skóry za pomocą wprowadzania wszystkich rodzajów nici. Zabieg jest mało inwazyjny, a efekt 100% naturalny, nie dochodzi także do żadnych powikłań po zabiegu. Obecność nici PDO w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna. Skóra staje się grubsza i elastyczna.

*Wymagane min. roczne udokumentowane doświadczanie z zakresu wprowadzania nici.Program Nauczania

Teoria

 • Podstawy anatomii niezbędne do przeprowadzenia zabiegu z użyciem nici PDO
 • Charakterystyka, rodzaje i działanie Nici PDO – Obszary zabiegowe
 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • Typy defektów poddawanych zabiegowi z użyciem nici PDO
 • Preparaty i akcesoria używane w trakcie zabiegu
 • Wywiad z klientem
 • Dokumentacja (formularz świadomej zgody)Przygotowanie klientki do zabiegu i sposoby znieczulenia
 • Techniki iniekcyjne
 • Regulacje prawne oraz ubezpieczenie gabinetu

Praktyka

 • W pierwszej części kursant wykonuje rysunek niezbędny do wykonania zabiegu, każdej z omawianych partii
 • W drugiej części kursant wykonuje iniekcję na modelki pod okiem specjalisty
 • Praca za pomocą kaniuli na niciach MONO, TWIN, DOUBLE SCREW, TORNADO SCREW, COG


Dodatkowe informacje

W cenę szkolenia wliczony jest skrypt w formie elektronicznej, konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Broadway Beauty i odbywa się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Broadway Beauty Dofinansowanie

SUPER RABATY
NA KOLEJNE SZKOLENIA

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Broadway Beauty® Timeline to narzędzie które pozwoli Ci śledzić nasze poczynania. Dowiesz się gdzie będziemy i kiedy. Targi, Mistrzostwa, Najświeższe wydarzenia w małej kapsułce, która działa idealnie na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach.
TIMELINE

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Broadway Beauty® International Beauty Group i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora
niezależnych.
Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Broadway Beauty® zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

Wysyłam...

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.