Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu aktywnych składników do naszej skóry dokładnie tam gdzie ich potrzeba. Nauka obejmuje technikę ręczną, metodą nappage oraz pęcherzyków, lipolizę iniekcyjną oraz wypełnienie kwasem hialuronowym. Miejsca ostrzykiwania twarz, szyja, dekolt, ciało, skóra głowy. Przy zakupie pistoletu szkolenie gratis.Program Nauczania

Teoria

  • Regulacje prawne
  • Formularz Świadomej Zgody
  • Wymagania sanitarne dla gabinetów wykonujących zabieg mezoterapii igłowej
  • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • Techniki zabiegowe (omówienie iniekcji za pomocą igły i strzykawki)
  • Pielęgnacja w domu
  • Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej
  • Omówienie koktajli zabiegowych

Praktyka

  • Ostrzykiwanie za pomocą igły i strzykawki metodą napage, liniową oraz mikropęchęrzyków – praktyka na modelkach
  • Miejsca iniekcji: twarz, szyja, dekolt, skóra głowy, uda, brzuch, dłonie


Dodatkowe informacje

W cenę szkolenia wliczony jest skrypt w formie elektronicznej, konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Broadway Beauty i odbywa się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Broadway Beauty Dofinansowanie

SUPER RABATY
NA KOLEJNE SZKOLENIA

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Broadway Beauty® Timeline to narzędzie które pozwoli Ci śledzić nasze poczynania. Dowiesz się gdzie będziemy i kiedy. Targi, Mistrzostwa, Najświeższe wydarzenia w małej kapsułce, która działa idealnie na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach.
TIMELINE

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Broadway Beauty® International Beauty Group i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora
niezależnych.
Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Broadway Beauty® zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

Wysyłam...

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.