Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Dzięki zastosowaniu unikalnych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i charakteryzują się niewielkimi efektami ubocznymi. Usuwanie tatuaży, w tym ciemnych oraz kolorowych, makijażu permanentnego brwi.Program Nauczania

Teoria

  • BHP w salonie kosmetycznym
  • Wyposażenie stanowiska pracy
  • Karta pacjenta
  • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem laser ND :YAG LASER
  • Pielęgnacja skóry przed i po zabiegu w warunkach domowych
  • Wpływ zabiegów laserowych na skórę

Praktyka

  • Przygotowanie klientów oraz stanowiska do zabiegu
  • Przygotowanie skóry i technika wykonywania poszczególnych zabiegów
  • Diagnoza cery klientki (modelki)
  • Wykonywanie zabiegów usuwania tatuażu laserem ND YAG Q-SWITCH LASER na modelce


Dodatkowe informacje

W cenę szkolenia wliczony jest skrypt w formie elektronicznej, konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Broadway Beauty i odbywa się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Broadway Beauty Dofinansowanie

SUPER RABATY
NA KOLEJNE SZKOLENIA

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Broadway Beauty® Timeline to narzędzie które pozwoli Ci śledzić nasze poczynania. Dowiesz się gdzie będziemy i kiedy. Targi, Mistrzostwa, Najświeższe wydarzenia w małej kapsułce, która działa idealnie na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach.
TIMELINE

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Broadway Beauty® International Beauty Group i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora
niezależnych.
Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Broadway Beauty® zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

Wysyłam...

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.