Doszkolenie z mezoterapii igłowej

Doszkolenie z mezoterapii igłowej

Program szkolenia dopasowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta. Obejmuje ćwiczenia na wybranych partiach ciała.Program Nauczania

Teoria

  • Konieczna jest wiedza na temat budowy skóry
  • Działanie antyrodnikowe
  • Likwidacja i przeciwdziałanie rozstępom
  • Likwidacja i przeciwdziałanie cellulitowi
  • Profilaktyka łysienia
  • Regeneracja skóry, nawilżanie, ujędrnianie, spłycenie zmarszczek

Praktyka

  • W mezoterapii igłowej wstrzykiwanie substancji regenerujących w okolice miejsca poddawanego leczeniu ma dwojakie działanie:
  • Miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania
  • Wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji


Dodatkowe informacje

W cenę szkolenia wliczony jest skrypt w formie elektronicznej, konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Broadway Beauty i odbywa się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Broadway Beauty Dofinansowanie

SUPER RABATY
NA KOLEJNE SZKOLENIA

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Broadway Beauty® Timeline to narzędzie które pozwoli Ci śledzić nasze poczynania. Dowiesz się gdzie będziemy i kiedy. Targi, Mistrzostwa, Najświeższe wydarzenia w małej kapsułce, która działa idealnie na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach.
TIMELINE

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Broadway Beauty® International Beauty Group i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o  Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora
niezależnych.
Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Broadway Beauty® zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

Wysyłam...

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.