Skóra Głowy, Włosy

Mezoterapia skóry głowy
Mezoterapia skóry głowy

1 dzień 700

Trychologia
Trychologia

1 dzień 1700

Mikropigmentacja skóry głowy
Mikropigmentacja skóry głowy

2 dni 3900

Specjalista Head Care
Specjalista Head Care

3 dni 5000

Skóra głowywłosy niewątpliwie potrzebują naszej uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. Zabiegi z obszaru kosmetyki włosów i skóry głowy cieszą się dużym powodzeniem wobec czego w ramach naszej działalności prowadzimy szkolenia i kursy m.in. takie jak: trychologia, mezoterapia czy też mikropigmenatcja.

Mikropigmentacja skóry głowy jest szkoleniem  przeznaczonym dla osób pragnących oferować usługi w obszarach związanych z medycyną. Podczas kursu nabywamy praktyczną umiejętność mikropigmenatcji skóry głowy. Kolejnym kursem cieszącym się dużym zaintersowaniem jest Trychologia. Jako nowa i ciągle rozwijającą się dziedzina nauki, leżąca na granicy medycyny estetycznej i dermatologii zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łuszczyca, łupież itp. Swoją skuteczność opiera przede wszystkim na precyzyjnie stawianej diagnozie co pozwala  na podjęcie odpowiedniej profilaktyki schorzeń skóry głowy i włosów.

Podczas szkolenia przyswajamy umiejętność trafnego zdiagnozowania oraz nabywamy praktyczną umiejętność terapii konkretnej dolegliwości. Kolejne szkolenie oferowane przez Broaway Beauty stanowi Mezoterapia skóry głowy. Jest to najbardziej efektywny zabieg, który  poprawia kondycję włosów i skóry.. Zabieg mezoterapii igłowej jest najczęstszym zabiegiem wykonywanym w problemach skóry głowy w gabinetach trychologicznych.

Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu pielęgnacji skóry głowy i włosów przygotowlismy skomponowany kurs tzw. Specjalista Head Care. Szkolenie przygotowuje do takich szkoleń jak : Mezoterapia skóry głowy, Trychologia i Mikropigmentacja skóry głowy.

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.