Zawodowy kurs podologiczny Level 2
Zawodowy kurs podologiczny Level 2

Level 2 5 dni 4800

Korygowanie wrastających i wkręcających paznokci
Korygowanie wrastających i wkręcających paznokci

1 dzień 1500

Zawodowy kurs podologiczny Level 1
Zawodowy kurs podologiczny Level 1

Level 1 3 dni 3100

Podstawowy kurs podologiczny
Podstawowy kurs podologiczny

2 dni 2200

Ortezy indywidualne i odciążenia
Ortezy indywidualne i odciążenia

1 dzień 800

Badania mykologiczne i bakteriologiczne
Badania mykologiczne i bakteriologiczne

1 dzień 500

Rekonstrukcja płytki paznokciowej
Rekonstrukcja płytki paznokciowej

1 dzień 700

Pedicure podologiczny
Pedicure podologiczny

1 dzień 1100

Praca dłutem i skalpelem: modzele, odciski, pękające stopy i rozpadliny
Praca dłutem i skalpelem: modzele, odciski, pękające stopy i rozpadliny

1 dzień 1000

Podologia jako dziedzina kosmetologii, która zdobywa coraz większe grono osób, które wykazują duże zainteresowane zdobyciem umiejętności praktycznej oraz wiedzy w zakresie  pielęgnacji i leczenia stóp. Broadway Beauty prowadzi szkolenie: Podstawowy kurs podologia, które obejmuje procedury zabiegowe, prawidłowe wykonanie pedicure podologicznego, opracowanie pękających pięt i rozpadlin oraz usuwanie modzeli, odcisków.

Program szkolenia obejmuje również zagadnienia związane z wrastającymi paznokciami, które leczymy przy użyciu klamry (metalowej trzyczęściowej PODO NailBrace oraz klamry plastikowej BS Spange) oraz przyczynami ich powstawania, a także omówienie najczęstszych chorób dermatologicznych występujących na stopach. Pedicure Podologiczny jest szkoleniem, które  przygotowuje do profesjonalnego wykonania pedicure z użyciem frezarki i skalpela. Szkolenie obejmuje m.in. prawidłowe skrócenie płytki paznokciowej, pielęgnację wałów około paznokciowych i opracowanie hiperkeratozy.

Jako placówka szkoleniowa prowadzimy także takie szkolenie jak zawodowy kurs podologiczny Level 1 oraz Level 2. W ramach programu nauczania Zawodowego kursu podologiczny Level 2 kursanci nabywają umiejętności z obszaru  tworzenia indywidualnych ortez , kolejno uczą się jak prawidłowo przygotować pacjenta do poboru materiału mykologicznego i bakteriologicznego (współpraca z laboratorium). Kolejnym kursem jakie oferujemy stanowi korygowanie wrastających paznokci.  Podczas szkolenia szczegółowo omawiana jest  budowa anatomiczna płytki paznokciowej oraz  przyczyny powstawania wrastających i wkręcających się paznokci. Broadway Beauty oferuje także takie szkolenie jak Rekonstrukcja płytki paznokciowej.

Program nauczania obejmuje kolejno: rekonstrukcję paznokcia zniszczonego przez przebieg grzybicy i uraz mechaniczny,  zabezpieczenie łożyska przed uszkodzeniem odpowiednimi preparatami antygrzybicznymi. Istotną rolę w zawodzie podologa odgrywa umiejętność usuwania odcisków i modzeli za pomocą skalpela i dłuta. Szkolenie przygotowuje do profesjonalnego usuwania odcisków i modzeli za pomocą skalpela i dłuta. Omawiane są  przyczyny powstawania hiperkeratozy.

Zabiegi z obszaru podologii to również pielęgnacja pękających stóp i rozpadlin. Szkolenie skupia się na profilaktyce i likwidowaniu problemu pękających stóp i rozpadlin. Kursant zostaje przygotowany do profesjonalnego przeprowadzania zabiegów w tym zakresie.

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.