Kosmetologia i medycyna estetyczna

Plasma
Plasma

1 dzień 2800

Osocze Bogatopłytkowe
Osocze Bogatopłytkowe

1 dzień 2200

Specjalista Wypełniacze
Specjalista Wypełniacze

1 dzień 2800

Specjalista Anti-aging
Specjalista Anti-aging

3 dni 5000

Wypełniacze - level 1
Wypełniacze - level 1

Level 1 1 dzień 1700

Wypełniacze - level 2
Wypełniacze - level 2

Level 2 1 dzień 1700

Wypełniacze - level 3
Wypełniacze - level 3

Level 3 1 dzień 2200

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa

1 dzień 900

Doszkolenie z mezoterapii igłowej
Doszkolenie z mezoterapii igłowej

1 dzień 700

Mezoterapia mikroigłowa
Mezoterapia mikroigłowa

1 dzień 600

Nici PDO - level 1
Nici PDO - level 1

Level 1 1 dzień 2200

Nici PDO - level 2
Nici PDO - level 2

Level 2 1 dzień 2200

Nici PDO - level 3
Nici PDO - level 3

Level 3 1 dzień 2000

Nici PDO - level 4
Nici PDO - level 4

Level 4 2 dni 2800

Mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa

1 dzień 500

Kurs Kosmetologii

W obecnych czasach zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny stanowić nieodłączny element usług proponowanych przez gabinety kosmetyczne , zatem szkolenia i kurs kosmetologii na owej płaszczyźnie są niezwykle ważne.

Śledząc na bieżąco nowości kosmetyczne Broadway Beauty wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom wszystkich kobiet, dlatego też w ramach swojej działalności prowadzimy różnorodne szkolenia z obszaru medycyny estetycznej i kosmetologii.

Na początku warto podkreślić, że Broadway Beauty to również placówka kształcenia ustawicznego wobec czego prowadzimy roczną szkołę na kierunku Cosmetology Master, który kierowany jest do osób z wykształceniem kosmetycznym (technik kosmetyczny lub studia wyższe) oraz doktorów nauk medycznych. Starannie skonstruowany program zapewnia doskonałe przygotowanie i wysoką efektywność w pracy nowoczesnego kosmetologaTytuł uzyskany po ukończeniu Rocznej Szkoły upoważnia do prowadzenia samodzielnej działalności w tym zawodzie.

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów współczesnych czasów w zakresie medycyny estetycznej  jest mezoterapia igłowa. Polega ona na dostarczeniu aktywnych składników do naszej skóry za pomocą m.in. techniki ręcznej i pistoletu, metody nappage oraz pęcherzyków, czy też tzw. lipolizy iniekcyjnej. Miejsca ostrzykiwania obejmują  twarz, szyję, dekolt, ciało a także  skórę głowy. W trakcie szkolenia pracujemy na  ampułkach NanoMeso marki NanoMedic, które są opatentowaną technologiczną formułą stworzoną dla profesjonalistów pod okiem lekarzy dermatologów.

Do kolejnych cenionych  zabiegów kosmetologicznych bez wątpienia należą zabiegi z zakresu wypełniaczy. Broadway Beauty oferuje szeroki wachlarz szkoleń, które prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę , czyli:

  • Wypełniacze level I – techniki wypełnień kwasem hialuronowym okolice: lwia zmarszczka, zmarszczki  poprzeczne czoła, oczy, bruzda nosowo – wargowa.
  • Wypełniacze level IIModelowanie kwasem hialuronowym usieciowanym ust: konturowanie, wypełnianie, podnoszenie kącików.
  • Wypełniacze level III – Przeznaczony jest tylko dla osób, które ukończyły Level I i II kursu. Szkolenie obejmuje naukę zabiegu Jest to alternatywa dla drogich i inwazyjnych metod stosowanych w chirurgii plastycznej. Polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawianiu zarysu twarzy. Nauka obejmuję wprowadzanie preparatu za pomocą igły oraz kaniuli.

Osocze bogatopłytkowe  to zabieg, który ze względu na szybkie i spektakularne efekty gromadzi coraz większe grono zainteresowanych, dlatego tez nie zabrakło go w naszej ofercie. Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta poprzez specjalny zestaw do pobierania krwi bezpośrednio do specjalnych probówek, następnie probówki z zawartością krwi umieszcza się w specjalnej do tego celu wirówce laboratoryjnej i wiruje z odpowiednią prędkością i czasie. Koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem odciągany jest do strzykawki. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry, używając kremu znieczulającego dla pełnego komfortu pacjenta. Medycyna estetyczna wykorzystuje wiele innowacyjnych technik , do których możemy z pewnością zaliczyć metodę przy użyciu tzw. Plasmy.  Jest to urządzenie wykorzystujące energię Plazmy, tworzącej się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta. W kontrolowany sposób powoduje to obkurczanie się skóry w miejscu działania. Dzięki temu rewelacyjnemu urządzeniu w łatwy sposób można wykonać lifting twarzy, szyi i dekoltu, podnieść opadającą powiekę, wygładzić zmarszczki i blizny, usunąć brodawki, pozbyć się znamion, tatuażu czy trądziku. Ogromną zaletą zabiegu za pomocą urządzenia Plasma®️ jest fakt , że  nie powoduje powikłań czy blizn.

 

Medycyna estetyczna obejmuje także nici PDO , które bez wątpienia śmiało można określić mianem jednego z podstawowych zabiegów w kosmetologii.  Obecność nici PDO w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna, a  skóra staje się grubsza i elastyczna . W ramach owej  działalności prowadzimy :

Nici PDO – level 1 Zabiegi obejmują twarz, szyję oraz dekolt.  Jest to  metoda służąca do natychmiastowej poprawy struktury skóry, która staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Nić umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry. Zabieg jest bardzo mało inwazyjny, a efekt 100% naturalny.

Nici PDO – level 2 Nici Liftingujące COG (haczykowe). Szkolenie z wprowadzania 5 rodzajów nici haczykowych. Zabieg jest bardzo mało inwazyjny, a efekt 100% naturalny, nie dochodzi także do żadnych powikłań po zabiegu. Skóra staje się grubsza i elastyczna.

Nici PDO – level 3 Nici Liftingujące PDO szkolenie z wprowadzania wszystkich rodzajów nici na kaniulach. Zabieg jest bardzo mało inwazyjny, a efekt 100% naturalny, nie dochodzi także do żadnych powikłań po zabiegu.

Nici PDO – level 4 Nici Liftingujące piersi, pośladki, walka z rozstępami i zagęszczenie skóry za pomocą wprowadzania wszystkich rodzajów nici. Zabieg jest mało inwazyjny. Obecność nici PDO w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna.

Broadway Beauty dbając o zadowolenie i satysfakcję klientów oferuje szkolenia z zakresu medycyny estetycznej pod okiem profesjonalnej i doświadczonej kadry, która z zaangażowaniem przekazuje wiedzę i umiejętności.

 

Poinformuj mnie o dostępności Zostaw swój adres email poniżej, poinformujemy Cię kiedy ten produkt bedzie znowu dostępny.
Email Twój adres e-mail zostanie użyty tylko w celu poinformowania Cię o dostępności.